18.09.2014
Rota Haber
11 Mayıs 2013 Sayısal Loto sonuçları - Sayısal sonuçları öğren MPİ
11 Mayıs 2013 Sayısal Loto sonuçları - Sayısal sonuçları öğren MPİ. ayısal Loto sonuçları milli piyango çekiliş sonucu sorgu.Sayısal Loto sonuçları 11 Mayıs milli piyango idaresi ile eş zamanlı olarak buradan öğrenebilirsiniz.Her hafta düzenli olarak düzenenlen Sayısal Loto sonuçları eş zamanlı olarak rotahaber.com'da.
Haberi Yazdır Email Gönder
13.05.2013 15:17   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


11 Mayıs Sayısal Loto sonuçları - 11 Mayıs 2013 Sayısal sonuçları.Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları milli piyango çekiliş sonucu sorgu adresi.Sayısal Loto sonuçları 11 Mayıs 2012 tıkla öğren.Sayısal Loto sonuçları 11 Mayıs 2013 sonuçları açıklandı! sayısal loto sonucu Milli Piyango idaresi ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinde. Sayısal Loto 11 Mayıs 2013 sonuçları için aktif olan linki tıklamanız yeterli olacaktır.İşte sayısal loto sonuçları 11 Mayıs 2013...

Milli Piyango İdaresince düzenlenen şans oyununun 861. hafta çekilişinde, kazandıran numaralar 4, 14, 15, 20, 27 ve 43 olarak belirlendi.
 
Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen bir kişi, 1 milyon 456 bin 251 lira 30 kuruş kazandı.
 
Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 219 kişi 2 bin 801 lira 50'şer kuruş, 4 bilen 12 bin 368 kişi 38'er lira, 3 bilen 232 bin 877 kişi 5 lira 55'er kuruş ikramiye alacak.
 

 

SAYISAL LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.
 
Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
    (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
    (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
    (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
 
Sayısal Loto ile bu zamana kadar bir çok zengin olan insanların arasına girmek isterseniz yapmanız gereken seçeceğiniz 6 tane güzel rakam ile şansınızı loto bayilerinden denemek ya da resmi loto bayilerinden sayısal loto makinelerine rastgele oynatacağınız rakamlar ile şansınızı daha da arttırabileisiniz. Seçimn tamamen sizin. İster kendi her zaman oynadığınız rakamlarınızı oynayın ya da öylesine rakamlar seçin ya da loto makinelerinden şansınızı deneyin. Unutmayın ki bu şansın ne zaman kimin karşısına çıkacağı belli olmaz.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (5732) kişi katıldı
 
 
Reklamlar