20.09.2014
Rota Haber
2013 AÖF sınav giriş yerleri öğren aöf e öğrenme portalı
4-5 Mayıs 2013 AÖF sınav giriş yerleri öğren TC Kimlik no ile sorgu adresi için tıklayınız. AÖF final sınavı ne zaman yapılacak ? 4-5 Mayıs AÖF sınav giriş belgesi nasıl alabilirsiniz. İşte AÖF final sınavı hakkında tüm detaylar.aöf e öğrenme portalı
Haberi Yazdır Email Gönder
11.04.2013 09:58   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


4-5 Mayıs AÖF sınav giriş yerleri TC Kimlik no ile sorgu için tıklayınız. 4-5 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak AÖF Bahar Dönemi Sınavına girmek için sınav giriş belgesi almak için yapılması gereken işlemler şunlar:

1- https://aofburo.anadolu.edu.tr internet adresinden TC kimlik no'nuz ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda printer çıktısı alarak

2- Büro şifresi olmayan veya internet erişiminde problem yaşayanlar Kimlik kartları ve Öğrenci Kimlikleriyle en yakın AÖF bürosuna giderek sınav giriş belgesi alabilirler.

AÖF son sınıf öğrencileri için şok iddia

Anadolu üniversitesi AÖF son sınıfa giden öğrencileri şoke eden olayın detaylarını sizlere vereceğiz birazdan. İşte aöf öğrencilerini düşündüren o haber ve bilgileri.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi son sınıf öğrencileri, okul idaresinin aldığı bir karardan dolayı mezun olmalarının engellendiğini öne sürdü.

"Anadolu Üniversitesi AÖF 4.Sınıf öğrencilerinin mezun olmalarını engelledi! Kredili sistem otomatik olarak 6 ders eklemiş. Çoğu öğrenci de sadece 6 dersten sorumlu olduklarını düşünüp bankanın öngördüğü miktarı yatırarak kayıtlarını yeniletti. Fakat bulunduğu yıl içerisinde mezun olmak isteyen öğrencilerin sistemde bir ders daha eklemesi gerekiyormuş.

Bunu sonradan öğrenen öğrenciler, eklemedikleri o tek ders yüzünden mezun olamıyor.

Derslerimiz başarılı olduğu halde mezun olamıyoruz, ekleyemediğimiz tek ders için 1 yıl beklemek istemiyoruz.

Biz öğrenciyiz, bizim için zaman çok önemli. Mağduruz, sesimizi duyun."

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar