18.09.2014
Rota Haber
2013 YDS Sınav Sonuçları açıklandı - ÖSYM YDS sonuç TC kimlik no ile sorgu
2013 YDS Sınav Sonuçları açıklandı - ÖSYM YDS sonuç TC kimlik no ile sorgu.ÖSYM YDS Sonuç (sonuc.osym.gov.tr)... 7 Nisan 2013 Pazar günü yapılan YDS Sınavı sonuçları bugün açıklandı. YDS Sınavına giren binlerce kişi YDS Sınav sonuçları açıklanınca sorgu için arama yapıyorlar. ÖSYM'den henüz YDS Sınavı hakkında açıklama yaptı
Haberi Yazdır Email Gönder
18.04.2013 09:20   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


YDS Sınav Sonuçları Açıklandı - ÖSYM YDS Sonuç (sonuc.osym.gov.tr)... 7 Nisan 2013 Pazar günü yapılan YDS Sınavı sonuçları bugün açıklandı. YDS Sınavına giren binlerce kişi YDS Sınav sonuçları açıklanınca sorgu için arama yapıyorlar. ÖSYM'den henüz YDS Sınavı hakkında açıklama yaptı. ÖSYM'nin YDS Sınav hakkında bir çalışma yapması YDS Sınavına girenlerin arama motorlarına YDS sonuçları için arama yapması ve rotahaber.com adresine girerek bu sayfada öğrenebilirler. YDS Sınavına giren binlerce öğrenci YDS Sınav sonuçlarını öğrene bilmek için web sitelerine akın etti. YDS Sınavı sonuçları açıklandı. İşte 2013 YDS sonuçları...

ÖSYM YDS sonuçları açıklandı TC Kimlik no ile sorgulamak için aktif olan linki tıklayınız. YDS sonuçları 2013 ÖSYM ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz.

YDS SONUÇLARI 2013 İÇİN TIKLAYINIZ

ÖSYM tarafından düzenlenen YDS sonuçları osym.gov.tr ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinde açıklandı. 7 Nisan 2013 Pazar günü yapılan YDS Sınavı sonuçları bugün saat 16.00'da ÖSYM'nin internet sayfasında açıklanıyor.

Daha önce 8 gün içerisinde 1 milyon 800 bin adayın YGS sınav sonuçlarını açıklayan ÖSYM 10 gün içerisinde binlerce kişinin girdiği YDS sınav sonuçları burada!

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar