19.09.2014
Rota Haber
2014 Survivor Sahra Işık kimdir ? Survivor güzeli Sahra Işık gönüllüler takımı
2014 Survivor Sahra Işık kimdir ? Survivor güzeli Sahra Işık gönüllüler takımı. Survivor 2014 başladı. Survivor'da nefesler tutuldu. Peki Gönüllüler takımında Sahra Işık kimdir ? Sahra Işık hakkında bilgiler ve Sahra Işık fotoğrafları burada.
Haberi Yazdır Email Gönder
19.03.2014 10:49   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


2014 Survivor Sahra Işık kimdir ? Survivor güzeli Sahra Işık gönüllüler takımı. Survivor 2014 başladı. Survivor'da nefesler tutuldu. Peki Gönüllüler takımında Sahra Işık kimdir ? Sahra Işık hakkında bilgiler ve Sahra Işık fotoğrafları burada.Survivor’da gönüllüler takımında yarışacak olan Sahra Işık kimdir?Survivor’un başladı ve ilgi ile izlenmeye devam ediyor.Sahra Işıkla ilgili detaylar haberimizde

Sahra Işık kimdir?

17 Ocak 1991 İstanbul doğumlu olan Sahra Işık, İlköğrenim ve lisenin ardından üniversite için Haliç Üniversitesi Antrenörlük Bölümü’nü tercih eden Işık halen buradaki eğitimini sürdürmektedir.

Gelecekte tenis ve voleybol antrenörlüğü ile ilgili planları da bulunan Sahra Işık çok küçük yaşlardan itibaren sporla iç içe bir yaşam sürdürmeye başlamıştır. 13 yaşında voleybola adım atan Işık başarılı voleyboluyla öne çıkarak 7 yıl boyunca Fenerbahçe Spor Kulübü’nde de görev almıştır.Profesyonel salon voleybolunun yanı sıra Beach Volley’de oynayan Sahra Işık sporla dolu yaşamının yanında çok yönlü yetenekleriyle de öne çıkmaktadır. Modellikte yapan Sahra Işık bu alanda da başarılara imza atmıştır. Best model of Turkey yarışmasında finalıst olan Işık, özellikle bu mesleği yurt dışında sürdürmeyi düşünmektedir. Sahra Işık kendine has yetenekleri , pozitif enerjisi ve çok yönlülüğü gibi özelliklerinin yanında ışıltısı ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (16086) kişi katıldı
 
 
Reklamlar