22.09.2014
Rota Haber
25 Mayıs 2013 Sayısal Loto sonuçları - millipiyango
25 Mayıs 2013 Sayısal Loto sonuçları - millipiyango. Sayısal Loto sonuçları milli piyango çekiliş sonucu sorgu.Sayısal Loto sonuçları 25 Mayıs milli piyango idaresi ile eş zamanlı olarak buradan öğrenebilirsiniz.Her hafta düzenli olarak düzenenlen Sayısal Loto sonuçları eş zamanlı olarak rotahaber.com'da.
Haberi Yazdır Email Gönder
27.05.2013 09:07   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


25 Mayıs 2013 Sayısal Loto sonuçları - millipiyango.Sayısal Loto sonuçları 25 Mayıs 2012 tıkla öğren.Sayısal Loto sonuçları 25 Mayıs 2013 sonuçları açıklandı! sayısal loto sonucu Milli Piyango idaresi ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinde. Sayısal Loto 25 Mayıs 2013 sonuçları için aktif olan linki tıklamanız yeterli olacaktır.İşte sayısal loto sonuçları 25 Mayıs 2013...

Milli Piyango İdaresince düzenlenen şans oyununun 863. hafta çekilişinde, kazandıran numaralar 7, 14, 16, 17, 36 ve 48 olarak belirlendi.
 
Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen bir kişi, 1 milyon 412 bin 266 lira 90 kuruş kazandı. Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 205 kişi 2 bin 901 lira 90'ar kuruş, 4 bilen 11 bin 500 kişi 39 lira, 3 bilen 225 bin 147 kişi 5 lira 60'ar kuruş ikramiye kazandı.
 
Çekilişte, toplam 3 milyon 716 bin 479 lira 60 kuruş ikramiye dağıtıldı.
 
Büyük ikramiye kazanan talihlinin kuponunu Balıkesir Ayvalık'tan yatırdığı belirtildi.
 
Hasılattan Türkiye'nin tanıtımı, Çocuk Esirgeme Kurumu, Olimpiyat Oyunları, Savunma Sanayi ile Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumuna 2 milyon 229 bin 887 lira 74 kuruş, KDV olarak 1 milyon 477 bin 905 lira 52 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 825 bin 884 lira 35 kuruş aktarılacak.
 

 

SAYISAL LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
 
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
 
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
 
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
 
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
 
Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır." olarak belirlenmiştir.
 
Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
    (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
    (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
    (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.
 
Sayısal Loto ile bu zamana kadar bir çok zengin olan insanların arasına girmek isterseniz yapmanız gereken seçeceğiniz 6 tane güzel rakam ile şansınızı loto bayilerinden denemek ya da resmi loto bayilerinden sayısal loto makinelerine rastgele oynatacağınız rakamlar ile şansınızı daha da arttırabileisiniz. Seçimn tamamen sizin. İster kendi her zaman oynadığınız rakamlarınızı oynayın ya da öylesine rakamlar seçin ya da loto makinelerinden şansınızı deneyin. Unutmayın ki bu şansın ne zaman kimin karşısına çıkacağı belli olmaz.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar