16.09.2014
Rota Haber
29 Nisan 2013 On numara sonuçları Milli Piyango
29 Nisan 2013 On numara sonuçları Milli Piyango 10 numara sonuçları öğren. 29 Nisan 2013 On numara sonuçları (10 numara çekiliş sonuçları) burada!Her hafta büyük bir umutla On numara oynayanlar Pazartesi günü merakla On numara sonuçları için internet başından sonuçları öğrenmek istiyorlar. On numara sonuçları rotahaber.com adresiyle sizlerle. İşte 29 Nisan On numara sonuçları...
Haberi Yazdır Email Gönder
29.04.2013 14:33   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta pazartesi günü çekilişi yapılan On numara sonuçları burada. Milli Piyango On numara sonuçları 29 Nisan 2013 MPİ işe eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz. İşte On numara sonuçları...

ON NUMARA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

On numara nasıl oynanır?

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.
 
On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.
 
İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.
 
On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
 
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
 
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,
 
10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.
 
 
On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.
On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.
 
On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.
On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar