22.09.2014
Rota Haber
29 Ocak Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste
29 Ocak Milli Piyango sonuçları sıralı tam listesi burada! Milli Piyango İdaresi'nin 29 Ocak çekilişi yapıldı. İşte 29 Ocak Milli Piyango çekiliş sonuçları ve kazanan numaraların listesi.İşte 29 Ocak Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste...
Haberi Yazdır Email Gönder
30.01.2013 10:36   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Milli Piyango 29 Ocak çekilişi yapıldı. 29 Ocak Milli Piyango sıralı tam listesi rotahaber.com farkıyla sizlerle. İşte 29 Ocak Milli Piyango sonuçları...

Ağlı Yatılı Bölge İlkokulu Spor Salonu'ndaki çekilişe, ilçe Kaymakamı Serdar Karal, Ağlı Belediye Başkanı Muharrem Dinç, Küre Belediye Başkanı Kamil Aydınlı, Pınarbaşı Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Metin Çelik ve çok sayıda davetli katıldı.

ŞEKER BULANA 1000 TL ÖDÜL TIKLAYINIZ

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Çekilişte 2 milyonluk büyük ikramiye ''161115'' numaralı çeyrek bilete isabet etti. Çeyrek biletlerin 2'sinin İstanbul, 2'sinin ise Ankara'da satıldığı belirtildi. 
 
100 bin liralık ikramiye ise ''530465'' numaralı bilete çıktı.
 
Çekiliş programında Berna Karagözoğlu, Şevket Doğan ve Berna Başel konser verecek.
 
Millî Piyango
 
Millî Piyango, Türkiye'de Millî Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, bastırılmış numaralı biletlerin satılarak, adet ve tutarları önceden belirlenmiş ikramiyeleri kazanacak numaraların belirli günde çekilecek kura ile saptanması esasına dayanan şans oyunudur. Türkiye'de piyango çekilişleri, her ayın 9, 19 ve 29'uncu günleri yapılır. Belirtilen tarihlerde veya bu tarihlerin dışında, çekiliş günleri ve planları farklı özel çekilişler düzenlenebilir, örneğin her yıl 31 Aralık gecesi yılbaşı özel çekilişi yapılır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar