18.09.2014
Rota Haber
4 Eylül Şans topu sonuçları -milli piyango Şans topu çekilişi
4 Eylül Şans topu sonuçları -milli piyango Şans topu çekilişi. Şans Topu için sihirli numaralar burada!. Şans Topu çekiliş sonuçları 4 Eylül 2013 sonuçları millipiyango.gov.tr adresi ile eş zamanlı olarak burada açıklanacaktır. İşte Şans topu çekiliş sonuçları...
Haberi Yazdır Email Gönder
04.09.2013 17:09   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Şans topu sonuçları -milli piyango 4 Eylül.4 Eylül Şans Topu sonuçları, Şans Topu için sihirli numaralar burada!. Şans Topu çekiliş sonuçları 4 Eylül 2013 sonuçları millipiyango.gov.tr adresi ile eş zamanlı olarak burada açıklanacaktır. İşte Şans topu çekiliş sonuçları için tıkla.

Şans topu sonuçları için tıklayınız

Şans Topu sonuçları 4 Eylül 2013. Milli Piyango İdaresince düzenlenen Şans Topu oyununun bu haftaki çekilişi MPİ ile eş zamanlı olarak rotahaber.com'da...Her Hafta Çarşamba günü çekilen Şans Topu çekiliş Sonuçları çekilişten hemen sonra bu sayfada olacak.

ŞANS TOPU NEDİR?

Milli Piyango İdaresi tarafından hazırlanan kopunlarla oynanan rakamlardan oluşan bir şans oyunudur. Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN YAPILIR?

Milli Piyango İdaresinin Şans Topu 5+1 (Beş artı bir) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:30′a kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

ŞANS TOPU HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Milli Piyango İdaresinin Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar