23.09.2014
Rota Haber
4 Nisan 2013 Süper Loto sonuçları Milli Piyango
4 Nisan 2013 Süper Loto sonuçları açıklandı tıkla öğren. Milli Piyango Süper Loto sonuçları MPİ ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz. İşte Milli Piyango Süper Loto sonuçları 4 Nisan 2013.
Haberi Yazdır Email Gönder
04.04.2013 15:21   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu Süper Loto 4 Nisan Şubat 2013 çekiliş sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyor. 2013 yılı Nisan ayının ilk hafta Süper Loto sonuçları rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz. İşte Süper Loto 4 Nisan çekiliş sonuçları öğrenme linki

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto nasıl oynanır?İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

•(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
•(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
•(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar