19.09.2014
Rota Haber
4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları (e öğrenme) AÖF Final sınav sonuçları
4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları (e öğrenme) AÖF Final sınav sonuçları. 4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları açıklandı TC Kimlik no ile tıkla öğren.AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs'ta yapıldı. 4-5 Mayıs AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada!
Haberi Yazdır Email Gönder
14.05.2013 14:42   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları (e öğrenme) AÖF Final sınav sonuçları.AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs'ta yapıldı. 4-5 Mayıs AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada! 4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak ?

4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları açıklandı TC Kimlik no ile sorgu. 4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs'ta yapıldı. 4-5 Mayıs AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada!

AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Adaylar sınava yanında getirdikleri cep telefonu, saat, cüzdan, ders notları gibi eşyalarını emanetçilere vermeleri söylendi. Polisler tarafından didik didik aranan öğrenciler bu durum karşısında isyan etti.

Emanetçilerin ise bu durumdan faydalanmak için kapı önlerinde beklediler. Daha önce polislere ve sınav sorumlularına teslim edilen eşyalar bu kez emanetçilerin için fırsat kapısı oldu. Öğrencilerin zor durumlarından faydalanmak isteyenler kapı önlerinde adeta fırsat kolluyorlar.

Emanet başıan 2 Lira isteyen emanet için bekleyenler öğrencileri zor durumda bıraktı. Polisler ise bu durum karşısında isyan eden öğrencileri zor durumda bırakarak sınava almamakla tehdit ettiler.

ÖĞRENCİLER ZOR DURUMDA

Çaresiz kalan öğrenciler polislerin kendilerini sınava almamakla tehdit ettiği ve emanetçilere yol göstermesi yüzünden isyan bayraklarını açtılar. Sınav parası olarak yüksek ücretler ödediklerini savunan öğrenciler bu durumu bir an önce düzeltilmesi gerektiğini savundular...

ADAYLAR SINAV SONUÇLARINI BEKLİYOR

Adayların şimdiden dört gözle beklediği 2013 Mayıs ayı Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarının; net bilgiler olmamasına rağmen yaklaşık olarak sınav tarihinden 2 ya da 3 hafta sonra açıklanacağı söyleniyor. AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz rotahaber.com farkıyla öğrenebilecekler

BÜTÜNLEME HAKKI YOK

AÖF öğrencileri sistemden de şikayetçi yeni sisteme geçen AÖF bütünleme sınavını kaldırdı. Bu durum karşısında sosyal medyada eylem yapan öğrenciler için hiç bir açıklama yapılmadı.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (11391) kişi katıldı
 
 
Reklamlar