20.09.2014
Rota Haber
4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları TC Kimlik no ile sorgu
AÖF sınav sonuçları TC Kimlik no ile sorgulamak için tıklayınız. Aöf sonuçları öğren. AÖF Güz Dönemi Sınav Sonuçlarının açıklanma tarihi belli oldu.4-5 Mayıs 2013 AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?İşte 4-5 Mayıs 2013 AÖF final sınav sonuçları...
Haberi Yazdır Email Gönder
05.05.2013 15:57   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


AÖF 'ten beklenen haber geldi. Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin merakla beklediği 2013 AÖF sınav sonuçları açıklandı. 4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan dönem sonu sınav sonuçları açıklandı. Fakat AÖF sınav sonuçları yalnızca iPhone ve iPad uygulamalarından görünüyor! Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin neden böyle bir uygulamaya gittiği bilinmiyor.

iTunes'ten uygulamayı indirmek için tıklayınız


Google Play'dan uygulamayı indirmek için tıklayınız


Öğrenciler mobil telefonlarından Anadolu mobil uygulamasını indirerek sonuçlarını görebilirler.

AÖF sınav sonuçları internette yayınlandığı zaman aşağıdaki linke tıklayarak sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

AÖF 2012-2013 Güz Dönem sonu Sınav sonuçlarınıza bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aöf 2013 sınav sonuçları burada! 4-5 Mayıs 2013 AÖF sınav sonuçları açıklanma tarihi nihayet açıklandı. 4-5 Mayıs Aöf final sınav sonuçları tıkla öğren (e öğrenme). 2013 yılı ikinci Aöf final sınavı 9-10 Şubat tarihinde gerçekleştirildi. Peki 4-5 Mayıs Aöf final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF öğrencilerinin en çok merak ettiği 9-10 Şubat tarihinde girdikleri sınav sonucunu ne zaman öğrenecekler. 4-5 Mayıs Aöf sınav sonuçları için detaylı bilgiler rotahaber.com'da...

AÖF Sınav sonuçları bu hafta içerisinde açıklanacağı bildirildi.

rotahaber.com olarak sınav sonuçları için an ve an sizlerle bilgi içinde olacağız.

AÖF öğrencilerinin heyecanla beklediği Güz Dönemi ikinci  AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı kesinleşti. AÖF Açıklöğretim Fakültesi'nin bağlı olduğu Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür , Açıköğretim AÖF sınav sonuçlarının ne zaman duyurulacağını açıkladı.
 
AÖF SINAV SONUÇLARI BU HAFTA AÇIKLANIYOR
 
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür, öğrencilerin merakla beklediği sınavların sonuçlarıyla ilgili kesin tarihi  verdi. Kayıt yenilemelerin 11-22 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacağını ifade eden Rektör Yardımcısı Özgür, "AÖF sınav sonuçları bu hafta içinde açıklanacak" diye konuştu.AÖF sınav sonuçları AÖF'nin resmi sitesi ogrenci.anadolu.edu.tr ile eşzamanlı olarak bugun.com.tr'den de verilecek. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx linkine tıklayarak kullanıcı ve şifrelerini girecek ve sınav sonucunu öğrenecek.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (18442) kişi katıldı
 
 
Reklamlar