16.09.2014
Rota Haber
Açıköğretim (aöf) sınavı giriş yerleri belgesi yayınlandı TC Kimlik no ile sorgu
Açıköğretim (aöf) sınavı giriş yerleri belgesi yayınlandı TC Kimlik no ile sorgu. 1-2 Haziran AÖF sınav giriş belgesi 2013 1-2 Haziran AÖF sınav giriş yerleri tıkla öğren.Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sonuçlarının açıklanmasından sonra 2013 aöf final sınavı giriş yerleri de belli oldu.
Haberi Yazdır Email Gönder
21.05.2013 12:07   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Açıköğretim (aöf) sınavı giriş yerleri belgesi yayınlandı TC Kimlik no ile sorgu.1-2 Haziran AÖF sınav giriş belgesi 2013 1-2 Haziran AÖF sınav giriş yerleri tıkla öğren.Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sonuçlarının açıklanmasından sonra 2013 aöf final sınavı giriş yerleri de belli oldu.1-2 Haziran AÖF sınav giriş belgesi 2013 1-2 Haziran AÖF sınav giriş yerleri tıkla öğren.1-2 Haziran 2013 AÖF sınav giriş yerleri TC Kimlik no ile sorgu için tıklayınız. Aöf 1-2 Haziran Bahar Dönemi final Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

Açıköğretim 2012-2013 bahar dönemi ara sınav giriş yerleri açıklandı . 1-2 Haziran Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Kredili sistem bahar dönemi sınav giriş belgeleri Anadolu Üniversite’sinin açıköğretim öğrencileri sayfasında yayınlandı. Anadolu Üniversitesi öğrencilerin sınava girecekleri okulların yerlerini önceden öğrenmeleri ve sınav günü sıkıntı yaşamamaları için sınavdan 20 gün önce sınava giriş belgesini yayınladı

AÇIKÖĞRETİM 1-2 HAZİRAN ARA SINAV GİRİŞ BELGESİ

4-5 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak AÖF Bahar Dönemi Sınavına girmek için sınav giriş belgesi almak için yapılması gereken işlemler şunlar:

1- https://aofburo.anadolu.edu.tr internet adresinden TC kimlik no'nuz ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda printer çıktısı alarak

2- Büro şifresi olmayan veya internet erişiminde problem yaşayanlar Kimlik kartları ve Öğrenci Kimlikleriyle en yakın AÖF bürosuna giderek sınav giriş belgesi alabilirler.

AÖF son sınıf öğrencileri için şok iddia

Anadolu üniversitesi AÖF son sınıfa giden öğrencileri şoke eden olayın detaylarını sizlere vereceğiz birazdan. İşte aöf öğrencilerini düşündüren o haber ve bilgileri.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi son sınıf öğrencileri, okul idaresinin aldığı bir karardan dolayı mezun olmalarının engellendiğini öne sürdü.

"Anadolu Üniversitesi AÖF 4.Sınıf öğrencilerinin mezun olmalarını engelledi! Kredili sistem otomatik olarak 6 ders eklemiş. Çoğu öğrenci de sadece 6 dersten sorumlu olduklarını düşünüp bankanın öngördüğü miktarı yatırarak kayıtlarını yeniletti. Fakat bulunduğu yıl içerisinde mezun olmak isteyen öğrencilerin sistemde bir ders daha eklemesi gerekiyormuş.

Bunu sonradan öğrenen öğrenciler, eklemedikleri o tek ders yüzünden mezun olamıyor.

Derslerimiz başarılı olduğu halde mezun olamıyoruz, ekleyemediğimiz tek ders için 1 yıl beklemek istemiyoruz.

Biz öğrenciyiz, bizim için zaman çok önemli. Mağduruz, sesimizi duyun."AÖF Not Ortalaması Sayfası
 
Dönem notu ve genel not ortalaması AÖF tarafından yayınlandı. AÖF dönem notu ve genel not ortalamaları da yayınlandı.  
 
Öğrenciler bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmediklerini öğrenebilecekler. 
 
Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekiyor...
 
DERS GEÇME İLE İLGİLİ BİLGİLER
 
KULLANILAN KISALTMA VE TERİMLER
 
1.AA ile CC arası "Geçer" notudur.
 
2.CD ile DD arası "Koşullu Geçer" notudur;
   Genel Not Ortalaması 2,00 ve üzerinde ise bu derslerden geçer, altında ise akademik yetersizlik uyarısına göre işlem yapılır.
 
3.FF, YZ, DZ "Kalır" notudur. Bu dersler tekrar alınmak zorundadır.
 
4.Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması ve DZ,YZ ve FF notu olmaması gerekir.
 
5.Durum sütunundaki ifadeler Genel Not Ortalaması baz alınarak gösterilmiştir.
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar