03.03.2015
Rota Haber

Acun, o yarışmacıyı stüdyodan neden kovdu?

 
Acun, o yarışmacıyı stüdyodan neden kovdu?

Acun Ilıcalı, yaptığı TV programlarıyla en çok gündeme gelen isim oldu. Yarışmacı jüriye "Sen" diye hitap edince Acun Ilıcalı çileden çıktı, genç kızı "O Ses Türkiye"den diskalifiye etti.

Haberi Yazdır Email Gönder
20.11.2012 07:55   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Star Tv'de Pazartesi akşamı ekrana gelen O Ses Türkiye yarışmasında gergin anlar yaşandı.

22 yaşındaki yarışmacı Nur Cennet Uçar sahnede şarkısını söyledikten sonra jüri üyelerine karşı konuşma tarzı tepki çekti.

İŞTE O ANLAR...

Rahat ve ilginç tavırlarıyla dikkat çeken yarışmacının üslubu jüri üyelerini de rahatsız etti. Jüri üyeleri yarışmacıyı uyarsalar da, genç yarışmacının konuşma tarzı değişmedi. Jüri üyelerinden Hadise, kendilerine karşı saygısızlık yapıldığını söyledi.

Yarışmacının tavırları Acun Ilıcalı'yı da sinirlendirdi. Yarışmacı, "Yanlış konuştuğumu düşünmüyorum ama düzeltebilirim" dedi ancak Acun Ilıcalı da "Sende davranış bozukluğu var. Bu huy bu saatten sonra düzelmez, sana saygı duymayı yeterince öğretememişler" dedi. Acun Ilıcalı daha sonra yarışmacıyı stüdyodan çıkartarak yarışmadan diskalifiye etti.

Stüdyodaki seyircilerde alkışlarıyla Acun Ilıcalı'ya destek olarak tepkilerini gösterdiler.

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 6 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
yarışmacılar dikkat - 20.11.2012 12:20:45
bunların karşısında yerlere eğilin ağam paşam deyin para köşe onlarda dudaklarının ucundasınız imparatorlar kulübü genç bir insanı reklam için nasıl nasıl aşağılamışlar toplumun huzurunda armağan da yapardı ama o, şov amaçlıydı bunlarınki sahiden not kimseye bu demem aslında ama bunlar hakkettiler
akrep0049 - 20.11.2012 12:01:12
bu kız daha öncede papstar alaturkada bülent ersoyla polemiğe girmişti
KAĞAN KOÇ - 20.11.2012 11:07:14
Reklam uğruna neler yapıyor o acun denen kişilk...TELEVOLE KÜLTÜRÜNÜ İLK DEFA TELEVİZYONLARA KİM çIKARDI?? DÜNYA PLAJLARINDAKİ ÇIPLAK KADIN GÖRÜNTÜLERİNİ, İÇKİLİ GECE ALEMLERİNİ KİM ÖZENDİRDİ?? ACUN NEREDE FİRARDAAAA....ŞİMDİ NEREDE Bazılarına ! YALTANMA DA..Peki yalan mı?
nusred - 20.11.2012 10:44:45
oraya kim gelirse gelsin yarışmacıdır sen yada siz demesi kendini baglar bir ara sahil sahil gezip bütün dünyanın çıplaklarını evmize getirren acun şimdi ahlak zabıtası olmuş. çok yazık
vah vah adam asmaca denir buna - 20.11.2012 10:28:46
haykırmak istiyorum kendime aynaya bakıp da insanları hiç hiç tanımıyorum gönlümdeki acun efsanesi soldu. o tecrübesiz kızı önce havaya getirdiler sonra tokadı attılar gönderdiler sen demişmiş şöhret hastalık kendilerini göremiyorlar biz de ekrandaki hallerine kanıyoruz hiçbiri çıkıp korumadı hepsi gözümden düştü baron bunlar sempatik tavırları sahte
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com