02.03.2015
Rota Haber

Ahmet Keleş: Fethullah Gülen samimi değil

 
Ahmet Keleş: Fethullah Gülen samimi değil

Fethullah Gülen'i yakından tanıdığını söyleyen ve cemaatin içinde 25 yıl boyunca kalan Prof. Dr. Ahmet Keleş’ten çarpıcı iddialar geldi.

Haberi Yazdır Email Gönder
18.03.2014 12:41   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Fethullah Gülen cemaatinin içinde 25 yıl kalan Prof. Dr. Ahmet Keleş, A Haber'de yayınlanan Kadraj programının konuğu oldu.

Gülen Cemaati için de 25 yıl boyunca bulunan Profesör Ahmet Keleş, A Haber'de katıldığı Kadraj programında Fethullah Gülen'in Berkin Elvan için yayınladığı taziye mesajını değerlendirdi. Keleş, "sofrasında yemek yediği anneme taziye mesajı göndermeyen Gülen'in bu mesajı gayet net. Samimi bulmuyorum, Alevi vatandaşların da iltifat ettiğini düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

25 yıl ben ona öyle bir bağlandım öyle bir bağlandım ki hayat arkadaşım eşim görücü usulü evlenmeye gittiğimde evlenme teklif ettiğimde bir şart koştum, bir hayat başlayacağız, "kendini çocuklarımı asla Hoca Efendi önüne koymayacaksın" dedim, böyle evlendim, ardından böyle gittim. 98'de Amerika'ya gitmemişti hayatımın en önemli değeri babamı kaybettim, ardından geçen sene annemi kaybettim, ağabeyimi kaybettim, hepsi hizmet ehli. Beraber koşturduk.

BANA BAŞSALIĞI DİLEMEDİ BERKİN'E DİLEDİ

Anacığımın sofrasında yemek yemek nasip oldu benim fakirhanemde Fethullah Hoca'ya. Bana baş sağlığı dilemeyen bir insanın Berkin'e başsağlığı dilemesini nasıl anlarsınız, bunun samimi başsağlığı olmasına inanabilir misiniz, ben nasıl yorumlayayım bunu gayet ne. Bu mesajla sayın başbakanın yürüyüşüne duruşuna engel olmak. mesaj bu kadar net. bu ülke insanının bunu görmesi lazım. bu mesaj değil, taziye değil. bir zemini, durumu kendi durduğu yerden siyaseti açısından sayın başbakanla yürüttüğü kavga açısından bir anlam ifade ediyor. Ülkemin alevi vadandaşları, öğrencilerim, yakınlarım dostlarım var ,bu mesaja iltifat edeceklerini düşünmüyorum, samimi değil. Bunu onların yüreklerinin de bildiğine inanıyorum.

İşte canlı yayında Ahmet Keleş'in cemaat hakkında anlattıkları:

 
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com