27.02.2015
Rota Haber

AK Parti'nin bayram reklamı - izle

 
AK Parti'nin bayram reklamı - izle

AK Parti'nin Ramazan Bayramı için hazırladığı filmde "helalleşmeye" vurgu yapılarak çözüm sürecine gönderme yapıldı.

Haberi Yazdır Email Gönder
08.08.2013 14:07   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Başbakan Erdoğan'ın, çözüm sürecine katkı sunması için oluşturulan Akil İnsanlar Heyeti ile ilk buluşmasında sarfettiği "hesaplaşmanın değil helalleşmenin zamanı" sözleri, AK Parti'nin Ramazan Bayramı için hazırladığı reklam filminin de teması oldu.

AK Parti'nin Ramazan Bayramı için hazırladığı filmde "helalleşmeye" vurgu yapıldı. Bayramın 1. günü televizyonlarda gösterilecek 51 saniyelik filmde küs olan kardeşlerin barışıp kucaklaşması canlandırılıyor.

İşte AK Parti'nin hazıladığı bayram reklamı filmi:

Filmde Erdoğan'ın, İmralı görüşmeleri esnasında çözüm sürecine katkı yapması için Türkiye'nin 7 bölgesi için oluşturulan Akil İnsanlar Heyeti'yle ilk buluşmasında dikkat çektiği helalleşme çağrısına yeniden vurgu yapılması dikkat çekti.

Filmin sonunda Erdoğan'ın "İyi bayramlar Türkiye! Biz birlikte Türkiye'yiz" sözlerine de yer veriliyor.

Başbakan Erdoğan, Dolmabahçe'de Akil İnsanlar Heyeti ile ilk buluşmasında "Yeni bir Türkiye kurma çabası içinde değiliz, Cumhuriyeti özüyle, ruh köküyle buluşturma gayreti içindeyiz. Şimdi ayrıştırmanın değil bayramlaşmanın, müsafahanın zamanı, hesaplaşmanın değil helalleşmenin zamanı" demişti.

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 1 yorum yapılmıştır
Ahmet Öztürk - 04.11.2013 22:44:37
Gayet güzel işte olması gereken bu.Ama Alevi birisininde AKP den aday olmasınıda aynı olgunlukla karşılayın,Sosyal Demokrat beyler. Kimseye dönek demeyin,hainlikle suçlamayın. 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com