21.09.2014
Rota Haber
ALES soruları ve cevapları açıklandı ÖSYM Ales soruları pdf indir
ALES soruları ve cevapları açıklandı ÖSYM Ales soruları pdf indir.2013 ALES İlkbahar Dönemi soruları ve cevapları açıklandı tıkla indir. 2013 ALES İlkbahar Dönemi Soruları ve Cevapları burada!
Haberi Yazdır Email Gönder
15.05.2013 20:45   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


ALES soruları ve cevapları açıklandı ÖSYM Ales soruları pdf indir.2013 ALES İlkbahar Dönemi soruları ve cevapları açıklandı tıkla indir. 2013 ALES İlkbahar Dönemi Soruları ve Cevapları burada! .12 Mayıs 2013 tarihinde yapılan 2013 ALES İlkbahar Dönemi Soruları ve Cevapları ÖSYM tarafından açıklandı

2013 ALES İlkbahar Dönemi Soruları ve Cevapları için TIKLAYINIZ

Yükseköğretim kurumlarında öğretim görevlisi, okutman, araştırma görevlisi, uzman, çevirici ve eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına açıktan veya öğretim elemanı dışındaki kadrolara naklen atanmak ve lisansüstü eğitimi programlarında öğrenim görmek isteyenlerin ALES'e girmesi gerekiyor.

Yükseköğretim kurumlarının öğretim elemanı ihtiyacının karşılanması amacıyla lisansüstü öğrenim görmek üzere yurt dışına gönderilecek adayların seçiminde de bu sınavın sonuçları kullanılacak.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar