19.09.2014
Rota Haber
Anneler Günü mesajları (En özel Anneler günü mesajları) 2013 Anneler Günü Mesajları
Dünyanın en değerli varlıkları annelerimiz için hazırlanan anneler günü mesajları burada. Bu özel günde annenize anneler günü mesajları için tıklayınız.Bu gün 12 Mayıs yani Anneler Günü. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Dünyanın en değerli varlıkları olan annelerimizin Anneler Günü'nü en güzel mesajlarla kutlamanız için en güzel Anneler Günü mesajlarını sizler için derledi. İşte en güzel Anneler Günü mesajları.
Haberi Yazdır Email Gönder
12.05.2013 10:37   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Anneler Günü mesajları (En özel Anneler günü mesajları) 2013 Anneler Günü Mesajları.Dünyanın en değerli varlıkları annelerimiz için hazırlanan anneler günü mesajları burada. Bu özel günde annenize anneler günü mesajları için tıklayınız.Bu gün 12 Mayıs yani Anneler Günü. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Dünyanın en değerli varlıkları olan annelerimizin Anneler Günü'nü en güzel mesajlarla kutlamanız için en güzel Anneler Günü mesajlarını sizler için derledi. İşte en güzel Anneler Günü mesajları.

Hayattaki en değerli varlıklarımız annelerimiz için kutlanan anneler günü 12 Mayıs 2013 Pazar günü kutlanacak. Bu güzel günde annelerinize bir mesaj göndermek ve onu daha da mutlu etmek istemez misiniz? Sizler için anneler günü mesajları başlıklı bu yazımızda en güzel mesajları derleyip sunuyoruz. Anneler günü mesajları ile annelerinizin günlerini şenlendirebilirsiniz. Anneler gününde sizleri karşılıksız seven muhteşem insanlara en güzel hediye bir mesaj olabilir. Anneler günü mesajları yazımızın devamındadır..

    *Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.
   * Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim…
   * Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni çok seviyorum Annem.Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benim lesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.Benim bir tanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.
   * Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.
    *Sesimi duyan tek insan… Anneler günün kutlu olsun benim bir tanecik anneciğim…
   * Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle…
    *Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.
    *Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.
    *Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.
    *Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun!
    *Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı annem. Seni hep seveceğim benim canım annem.
    *Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi...
    *Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun...
    *Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Anneler günün kutlu olsun canım annem…
    *Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum, Anneler günün kutlu olsun canım annem…
    *Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.
    *Eğer bana gözlerinle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın... Anneler günün kutlu olsun canım annem.
    *Annecim, biriciğim Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim SENİ ÇOOOOKK SEVİYORUMM Anneler günün kutlu olsun!
    *Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor Anneler günü kutlu olsun canım annem...

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (11492) kişi katıldı
 
 
Reklamlar