İstanbul’da iki ayrı kaza: 3 ölü   -     İstanbul'daki döner bıçaklı gasp kamerada   -     MHRS Hastane randevu sistemi ile randevu alma 2014 e-Randevu   -     Açıköğretim 19-20 Nisan Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (Aöf 19-20 Nisan Soru ve Cevapları )   -     'Birbirimizin gözünü oyuyoruz!'   -     Açık Öğretim Aöf 19-20 Nisan Soru ve Cevapları (AÖF 19-20 Nisan Sınav Sonuçları TC no ile Sogulama!)   -     Fenerbahçe'den büyük derbi hamlesi   -     En güzel Kutlu doğum haftası 2014 mesajları -duaları hadisleri Kutlu doğum haftası sözleri yazıları şiirleri   -     20 Nisan 2014 Pazar Altın Fiyatları bu gün ne kadar olur? Çeyrek Altın fiyatı ne kadar olur? Altın yorumları   -     Yeni MİT yasasına hukukçular ne diyor?   -  
  20.04.2014
Rota Haber
AÖF sınav sonuçları (e öğrenme portalı) AÖF sonuçları sorgula
AÖF sınav sonuçları (e öğrenme portalı) AÖF sonuçları sorgula. 4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları açıklandı TC Kimlik no ile tıkla öğren.AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs'ta yapıldı. 4-5 Mayıs AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada!
Haberi Yazdır Email Gönder
15.05.2013 13:23   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları (e öğrenme portalı) AÖF Final sınav sonuçları.AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs'ta yapıldı. 4-5 Mayıs AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada! 4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak ?

AÖF sınav sonuçları (e öğrenme portalı) AÖF sonuçları sorgula. 4-5 Mayıs AÖF sınav sonuçları açıklandı TC Kimlik no ile tıkla öğren.AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs'ta yapıldı. 4-5 Mayıs AÖF sınavı hakkında merak edilenler burada!

AÖF 2013 bahar dönemi ara sınavları 4-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Adaylar sınava yanında getirdikleri cep telefonu, saat, cüzdan, ders notları gibi eşyalarını emanetçilere vermeleri söylendi. Polisler tarafından didik didik aranan öğrenciler bu durum karşısında isyan etti.

Emanetçilerin ise bu durumdan faydalanmak için kapı önlerinde beklediler. Daha önce polislere ve sınav sorumlularına teslim edilen eşyalar bu kez emanetçilerin için fırsat kapısı oldu. Öğrencilerin zor durumlarından faydalanmak isteyenler kapı önlerinde adeta fırsat kolluyorlar.

Emanet başıan 2 Lira isteyen emanet için bekleyenler öğrencileri zor durumda bıraktı. Polisler ise bu durum karşısında isyan eden öğrencileri zor durumda bırakarak sınava almamakla tehdit ettiler.

ÖĞRENCİLER ZOR DURUMDA

Çaresiz kalan öğrenciler polislerin kendilerini sınava almamakla tehdit ettiği ve emanetçilere yol göstermesi yüzünden isyan bayraklarını açtılar. Sınav parası olarak yüksek ücretler ödediklerini savunan öğrenciler bu durumu bir an önce düzeltilmesi gerektiğini savundular...

ADAYLAR SINAV SONUÇLARINI BEKLİYOR

Adayların şimdiden dört gözle beklediği 2013 Mayıs ayı Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarının; net bilgiler olmamasına rağmen yaklaşık olarak sınav tarihinden 2 ya da 3 hafta sonra açıklanacağı söyleniyor. AÖF sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz rotahaber.com farkıyla öğrenebilecekler

BÜTÜNLEME HAKKI YOK

AÖF öğrencileri sistemden de şikayetçi yeni sisteme geçen AÖF bütünleme sınavını kaldırdı. Bu durum karşısında sosyal medyada eylem yapan öğrenciler için hiç bir açıklama yapılmadı.

 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 5 yorum yapılmıştır
dicle ateş - 05.06.2013 15:45:24
kesinlikle mağduruz bütünleme istiyoruzzzzz
savaş alemdar - 15.05.2013 16:50:44
Açık öğretim, dolayısıyla devlet açık öğretim meselesini paraya dökmüş olacak ki!! tek dersten kalanları af edip okulu bitirmeleri sağlanmıyor.Niye? çünkü, öğrenci kalınca senede 500 tl yatırıyor.Az para mı? hiç akn musluk kesilir mi? Hele hele İngilizceden tek ders kalanlar var.Sanki ingilizce açık öğretim okuyanlar için çok lazım.Açık öğretim okuyanlar ingilizce öğrense ne? öğrenmese ne? Bari tek ders ingilizceden kalanlar af edilip okul geçmeleri sağlansın yada ingilizce yerine başka bir ders verilsin, ne olur? Sanki açık öğretimi bitirenler prof olacak.
ali güneR - 15.05.2013 15:23:56
BEN SOSYOLOJİ ÖĞRENCİSİYİM İKİNCİ ÜNV.OLARAK OKUYORUM.BAŞLADIĞIMDA KREDİLİ SİSTEM YOKTU,2.SINIFA GEÇTİĞİMDE BAŞLADI VE ŞUANA KADAR ANLAMIŞ DEĞİLİM ESKŞ SİSTEM DEVAM ETMİŞ OLSA SANRIM BU SENE MEZUN OLURDUM AMA HALEN 3 SINIF DERSLERİNİ VERMEYE ÇALIŞIYORUM.BU YILI 4MAYIS 5 MAYYIS SINAV VE ÖNÜMÜZDE Kİ 1,2 HAZİRANDA DÖNEM SONU SINAV BU KADAR SAÇMA BİR İŞ OLMAZ.KALDI Kİ KİTAPLRI BİLE EKİSİK VERDİLER 9 DERS K,İTABINDAN 2 SİNİ ALDIM VE 10 GÜN SONRA GELECEK DEDİLER OYSA SINAVA 21 GÜN VARDI.YANİ BAŞTAN SONA SAÇMALIK SAÇMALIK SAÇMALIKKKKKK
hakkı bulut - 15.05.2013 14:54:34
siz yalan haber yapmaya devam edin ayıp ayıp hiç utanmanız yok. bu kadar insanın hayalleri ile oynuyorsununuz. nasıl habercilik bu utanın.
Özlem Gül - 15.05.2013 14:47:58
Neden açıklandı diye, başlık atıyorsunuz anlamıyorum ki. Asılsız haber çıkartarak ne elde etmeye çalışıyorsunuz. 
 
 >