19.09.2014
Rota Haber
Aöf sınav soruları 2013
5-6 Ocak 2013 tarihli Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi Ara sınavları soru ve cevapları burada! Aöf sınav soruları 2013 anadolu.edu.tr adresi ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz.Aöf sınav soruları 2013 için tıklayınız...
Haberi Yazdır Email Gönder
10.01.2013 11:40   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


AÖF sınavına giren öğrenciler AÖF sınav soru ve cevaplarına buradan ulaşabilirler.AÖF sınav soru ve cevapları aktif olan linkte mevcuttur.İşte 2013 AÖF sınav soru ve cevapları...

Açıköğretim Fakültesi  (AÖF) ara sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 2-3 gün sonra açıklanması bekleniyor. Daha önceki sınavlarda sınav haftasını takiben 2-3 iş günü içinde açıklanıyordu.
Soru ve cevapları açıklanır açıklanmaz samanyoluhaber.com'da bulabilirsiniz...  

Soru ve cevaplar yayınlanınca bu (eogrenme.anadolu.edu.tr) adresten ulaşabilirsiniz...

2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF SINAV TARİHLERİ  

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013Açıköğretim Fakültesi 2013  Bütünleme  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:
 
Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.
 
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
 
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
 
Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
 
Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
 
Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
 
Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
 
Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 1 yorum yapılmıştır
DİLEK - 10.01.2013 11:57:10
SINAV SORULARI AÇILLANDI........ 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (17360) kişi katıldı
 
 
Reklamlar