22.09.2014
Rota Haber
aöf sınav soruları ve cevapları 2014 final (Açıköğretim sınav soru ve cevapları indir)
aöf sınav soruları ve cevapları 2014 final (Açıköğretim sınav soru ve cevapları indir).25-26 Ocak AÖF güz dönemi final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? AÖF sınav soru ve cevap anahtarı 2014. İşte merakla beklenen aöf sınav soruları ve cevapları 2014 final (Açıköğretim sınav soru ve cevapları indir)
Haberi Yazdır Email Gönder
26.01.2014 18:14   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


aöf sınav soruları ve cevapları 2014 final (Açıköğretim sınav soru ve cevapları indir).25-26 Ocak AÖF güz dönemi final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ? AÖF sınav soru ve cevap anahtarı 2014. İşte merakla beklenen aöf sınav soruları ve cevapları 2014 final (Açıköğretim sınav soru ve cevapları indir)

AÖF 25-26 Ocak güz dönemi final sınavı yapıldı. AÖF soru ve cevapları eöğrenme adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Binlerce AÖF sınavına giren adaylar merakla internet başında AÖF Açıköğretim sınav soru ve cevapları için arama yapmaya başladılar. AÖF 25-26 Ocak sınav soruları ve cevapları açıklanır açıklanmaz aktif link olarak sizlerle paylaşağız.

25-26 Ocak 2014 AÖF. Açıköğretim. AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. 25 Ocak AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. 26 Ocak AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. AÖF Açıköğretim final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak gibi tüm soruların cevapları burada.

AÖF nin yapmış olduğu diğer sınav soruları ve AÖF final sınavı sonuçları yaklaşık 30 iş günü içerisinde açıklanacak. AÖF resmi sitesinde duyuruları editör arkadaşlarımız sürekli takip ederek AÖF sınav soruları ve AÖF final sınavı sonuçları için sürekli takip içinde olacağız. Bizi takip ederek AÖF sınav soruları ve sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilir ve merak edilen AÖF güz dönemi final sınavı için tüm soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

AÖF SINAVLARINA GÖRE BAŞARI ORANI NASIL HESAPLANIR

AÖF Açıköğretim Ara ve Dönem Sonu Sınav Notunun Başarı Notuna Katkısı

 
Açıköğretim AÖF ve uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapılan programlarda (İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında İngilizce okutulan dersler ve ödevi olan dersler hariç) yapılan sınavlar sonucunda alınan notların, başarı notuna katkı oranları; ara sınav notunun %30’u, dönem sonu sınav notunun %70’tir.
 
Bir Dersin Başarı Notu = (Ara Sınav Notu X %30 ) + (Dönem Sonu Sınav Notu X %70) değerle-rinin toplamı ile hesaplanır.
 
Örneğin; “Çağdaş Felsefe” dersinin ara sınavında 60, dönem sonu sınavında 80 alan bir öğrencinin başarı notu şu şekilde hesaplanmaktadır.
 
Başarı Notu = (60 X %30) + (80 X %70) => Başarı Notu = 18 + 56 => Başarı Notu = 74
 
AÖF'de Ödevi Olan Derslerde Başarı Notu Hesabı

 
Ödev uygulaması olan derslerde yapılan ara, dönem sonu sınavları ile ödev notunun ba-şarı notuna katkısı; ara sınav notunun %30’u, ödev notunun %20’si, dönem sonu sınav notunun %50’dir.
 
Örneğin; Bilgi Yönetimi programında ödevi alan “İşletim Sistemleri I” dersinin ara sına-vından 60, ödev notu 80, dönem sonu sınav notu 70 olan bir öğrencinin başarı notu şu şekilde hesaplanmaktadır.
 
Başarı Notu = (Ara Sınav Notu X %30) + (Ödev Notu X %20) + (Dönem Sonu Sınav Notu X %50)
 
Başarı Notu = (60 X %30) + (80 X %20) + (70 X %50)
 
Başarı Notu = 18 + 16 + 35 => Başarı Notu = 69

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar