17.09.2014
Rota Haber
Arkadaşım Hoşgeldin biletleri yok satıyor
Tolga Çevik'in fenomen olduğu Arkadaşım Hoşgeldin gösterisine ilgi giderek artıyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
10.02.2014 15:21   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Yeni sezonda Kanal D ile anlaşan ve her hafta Perşembe günleri ekrana gelen 'Arkadaşım Hoşgeldin' tiyatro gösterisi biletleri biletix ekranında yok satıyor.

ROTAHABER - ANALİZ - SERDAR İPLİKCİ

İlgisi giderek artan gösteride Tolga Çevik Arkadaşım rolüyle herkesi güldürüyor. Çevik'e eşlik edenler ise başta yönetmen Fırat Parlak, rol arkadaşı olarak Ezgi Mola ve Müzisyen olarak Özer Atik oynuyor.

Her hafta ünlü olarak farklı konuklar çağrılan gösteride hemen hemen her şey doğaçlama olarak yürüyor. Tolga Çevik'in Yönetmen ile atışması ise seyircilerden tam not alıyor.Biletix'ten satışa sunulan biletler ise şimdiden haftalarca dolu gösteriliyor. Yok satan biletleri ise tamamen manidar tiyatro yapan usta tiyatrocular tiyatroların izlenmediğinden yakınsalarda tüm gösterilerinde tamamen dolan ve izleyiciden tam not alan 'Ardakaşım Hoşgeldin' ise tamamen herkes tarafından alkışlanıyor.

İşte Tolga Çevik'in Komedi Dükkanı'nın devamı olan Arkadaşım Hoşgeldin'den bazı kesitler;


  

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar