18.09.2014
Rota Haber
Arkadaşım Hoşgeldin Yılbaşı Özel 2014 full izle - Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm ne zaman ?
Arkadaşım Hoşgeldin Yılbaşı Özel 2014 full izle - Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm ne zaman ?Komedi Dükkanı Yılbaşı Özel programı tek part izle. Komedi Dükkanı Tolga Çevik ile tekrar ekrana geldi. Yılbaşı için özel çekilen programda Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin programı tek part olarak izleyebilirsiniz.
Haberi Yazdır Email Gönder
06.01.2014 11:35   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Arkadaşım Hoşgeldin Yılbaşı Özel 2014 full izle - Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm ne zaman ?Komedi Dükkanı Tolga Çevik ile tekrar ekrana geldi. Yılbaşı için özel çekilen programda Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin programı tek part olarak izleyebilirsiniz.

İşte Komedi dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin tek part- izlemek için tıklayınız


Tolga Çevik'in Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin adıyla Kanal D ekranlarında yılbaşında izlendi. Komedi Dükkanı ile izlenme rekorları kıran Komedi Dükkanı Arkadaşım Hoşgeldin i internetten izlemek isteyenler ise buradan kesintisiz bir şekilde izleyebilirler.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Tolga Çevik yeni ve farklı bir sitcom ile yine karşımıza çıktı. TRT 1 ekranlarında geçen yıl ekrana veda eden Komedi Dükkanı bu kez yılbaşında izlendi. Kibariye,Volkan Konak ve Ezgi Mola Tolga Çevik'e eşlik ettiler.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar