İstanbul’da iki ayrı kaza: 3 ölü   -     İstanbul'daki döner bıçaklı gasp kamerada   -     MHRS Hastane randevu sistemi ile randevu alma 2014 e-Randevu   -     Açıköğretim 19-20 Nisan Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (Aöf 19-20 Nisan Soru ve Cevapları )   -     'Birbirimizin gözünü oyuyoruz!'   -     Açık Öğretim Aöf 19-20 Nisan Soru ve Cevapları (AÖF 19-20 Nisan Sınav Sonuçları TC no ile Sogulama!)   -     Fenerbahçe'den büyük derbi hamlesi   -     En güzel Kutlu doğum haftası 2014 mesajları -duaları hadisleri Kutlu doğum haftası sözleri yazıları şiirleri   -     20 Nisan 2014 Pazar Altın Fiyatları bu gün ne kadar olur? Çeyrek Altın fiyatı ne kadar olur? Altın yorumları   -     Yeni MİT yasasına hukukçular ne diyor?   -  
  20.04.2014
Rota Haber
'Başbakan Erdoğan Suat Kılıç'a tokat attı' iddiası
Mehmet Baransu'nun "Başbakan Erdoğan Suat Kılıç'a tokat attı" iddiası akıllara mecliste çekilmiş bu fotoğrafı getirdi. Bu fotoğrafı görenler Mehmet Baransu'nun kaynağı deşifre oldu esprisi yaptı.
Haberi Yazdır Email Gönder
13.09.2013 15:45   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

ROTAHABER - Ankara'da siyaset kulislerini sarsan iddiaya göre Başbakan Erdoğan kabinesindeki bir bakana tokat attı. Bu iddia Ankara'da peki o bakan kim? Başbakan Erdoğan hangi bakanı tokatladı? gibi sorulara neden oldu.

Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun twitter'da ortaya attığı bu inanılmaz iddia kısa zamanda tüm medyanın ve sosyal medyanında dikkatini çekti.

BARANSU'NUN KAYNAĞI DEŞİFRE OLDU

Başbakan Erdoğan 2 Nisan 2013 tarihinde yaptığı grup konuşmasının ardından Avrupa Karate Şampiyonası'nda 18 madalya kazanan Ümit Genç Karate Takımını kabul etmiştiÜmit Genç Karate Takımı Başbakan Erdoğan'a siyah kuşaklı karate kıyafeti giydirmiş mecliste Karate elbisesi içindeki Erdoğan’la aynı karede Bakan Suat Kılıç da yer almıştı.

Mehmet Baransu’nun bugün ortaya attığı Başbakan Suat Kılıç’ı tokatladı iddiasını duyanlar ise Baransu’yu bu fotoğrafla tiye aldılar. Baransu’nun kaynağı deşifre oldu işte fotoğrafı:Baransu'ya göre Başbakan Erdoğan kabinesindeki bir bakana tokat attı.

Baransu dün Twitter hesabında şöyle yazdı:

“Basbakan Erdogan iki hafta once Bakan Suat Kılıç'a tokat atmış...Bu dogru mu?”

İşte Baransu’nun konuyla ilgili o tweetleri:

BAŞBAKAN ERDOĞAN SUAT KILIÇ'A TOKAT ATMIŞ

“Ankara’da AK Partililer sunu konusuyor; Basbakan Erdogan iki hafta once Bakan Suat Kılîca tokat atmîş. Bu dogru mu?”

“Spor bakanligi AK Parti cevrelerinin Ankara ve İstanbulda konustuklari bakana dayak olayinin kesinlikle yalan oldugunu soyluyorlar.”

“İhaleye fesat karistırma, ses kaydı, cevat… Vay vay vay”

“Sahte imzalar, bilirkisi raporunu degistirme cabaları.”

“Beni mahkemeye verecekmis. Vermezsen adam degilsin!”

KAYNAK: ROTAHABER

 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 12 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
Cumhur Taşar - 15.09.2013 01:07:38
Bu tarz iddalar fitne girişimidir. Sayın başbakan spor bakanımızı her zaman takdir etmekte ve tüm yurtdışı gezilerine götürmektedir.
ümit - 14.09.2013 09:14:46
daha kötüsü ne biliyormusunuz baransu denen şahsın daha evvelki yapmış olduğu tüm haberlerin gerçek dışı olma gerçeği.bir düşünün son bir kaç yılda bu şahsın gazetecilik adı altında servis ettiği haberleri.
karaca erdel - 14.09.2013 02:54:41
Mehmet Baransu çok yazık! Herkes gazetede ÇARŞAF GİBİ HABER OLUP, yazılmaz! Ama bu demek değildir ki, siz ülke gelişimine destek olduğunuz için gazetede haber oldunuz! Aksine boş konuşarak, insanlara leke atarak haber olunacaksa, bizce susmak daha büyük erdemdir..
AKİF İSTİKLAL - 14.09.2013 02:47:13
Baransu KARDEŞİM NEZAMNDAN BERİ İNSANLARIN ONURLARINI, GURURLARINI ZEDELEYECEK İFTİRALAR ATIYORSUN...BİZCE BU DAVRANIŞ SİZE HİÇ YAKIŞMADI...TUTKİ OLMUŞ OLSUN, SİZ BUNU SÖYLEYEREK BASİT BİR İNSAN OLDUNUZ...Kİ BÖYLE BİR ŞEYİN OLMASI MÜMKÜN DEĞİL, BU NEDENLE ONU SEVENLERİ İNCİTTİNİZ...BİZCE ONU SEVEN HALKTAN ÖZÜR DİLEYİN...
Serdengeçti - 13.09.2013 22:08:44
Memmet, yazılarından bir şey anlamıyorum diyince hopluyordun, ula sen Kürtçe'de bilmisin? Keh Keh Keh!
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 >