20.09.2014
Rota Haber
Başbakan Erdoğan Van mitingi izle - Erdoğan'ın sesi neden kısıldı ? Erdoğan son dakika haberleri
Başbakan Erdoğan Van mitingi izle - Erdoğan'ın sesi neden kısıldı ? Erdoğan son dakika haberleri.Erdoğan Miting sesi - Erdoğan'ın sesi kısıldı izle - Erdoğan'ın Van mitinginde sesi kısıldı. Başbakan Erdoğan, Van'da Beşyol Meydanı'nda halka hitap etti. Erdoğan'ın Van mitinginde sesinin iyice kısıldığı görüldü. Erdoğan'ın sesinin kısıklığı Van'daki mitingin önüne geçti.
Haberi Yazdır Email Gönder
27.03.2014 16:44   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Başbakan Erdoğan Van mitingi izle - Erdoğan'ın sesi neden kısıldı ? Erdoğan son dakika haberleri.Erdoğan Miting sesi - Erdoğan'ın sesi kısıldı izle - Erdoğan'ın Van mitinginde sesi kısıldı. Başbakan Erdoğan, Van'da Beşyol Meydanı'nda halka hitap etti. Erdoğan'ın Van mitinginde sesinin iyice kısıldığı görüldü. Erdoğan'ın sesinin kısıklığı Van'daki mitingin önüne geçti.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beşyol Meydanı'nda AK Parti mitinginde halka hitap ediyor. Başbakan Edoğan'ın sesi dünde kısıktı ancak bugünkü ses tonu düne göre oldukça değişikti.

Erdoğan'ın Van mitinginin sonunda Başbakan'ın sesi kısık olduğu için Yenikapı Mitingi'nde okuduğu ve içinde "Biz kısık sesleriz" mısrası geçen şiir kaydı dinletildi.

İşte Erdoğan'ın Yenikapı Mitingi'nde okuduğu o şiir:

BAŞBAKAN'IN BU SESİNE İNANAMAYACAKSINIZ

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Öcelikle sesimden dolayı özür diliyorum... Van'ı ve Diyarbakır'ı iptal edemezdim.

Sevgili Vanlılar, en kalbi duygularımla selamlıyorum. Burada tüm Van’a tüm vanlı kardeşlerime selamlarımı yolluyorum. Öncelikle sesimden dolayı sizlerden özür diliyorum. Fakat Van’ı iptal edemezdim, Diyarbakır’ı iptal edemezdim. Böyle de olsa gelmek zorundaydım.

Her karşısında evliyaların alimlerin izi olan, eseri olan Van’ı muhabbetle selamlıyorum. Van’ın evladı, Van’ın kahramanı Saidi Nursi’yi özellikle yad ediyor, mekanı cennet olsun diyorum. Bugün Van bir başka. Bugün Van’daki coşku bir başka. Sevdanız başka. Aşkınız başka. İstikbalimiz için önemli bir tercihte bulunacağız. Eski Türkiye’de kutsal değerler baskı alında, tehdit altında aşağılamalara maruz kalıyordu. Eski Türkiye’de develt kibirliydi. Devlet tepeden bakıyordu.

Vatandaşını horluyor, ayrımcılık yapıyordu. Eski Türkiye’de kimsesizlik vardı. Yeni Türkiye’de hastaneler, üniversiteler hastaneler, konutlar inşa ettik. Barajlar enerji santralleri kültür merkezleri inşa ettik.  Sen kimsin ya? Senin gücün ne? 30 tane milletvekiliyle ne yaparsın?  Şu BDP’nin Van’da yaptığı ne var? Ben Van’ı yakından ilgilendiren bir müjde vereceğim.

"BUGÜN DE IRKÇI"

Yeni Türkiye’de birlik var, kardeşlik var. Biz gençlerin zamansız yitip gitmesinden de geçtik. Şu gençlerimizi dağlara çıkaran zihniyet hangisidir? Dağlara çıkaran zihniyet barışı konuşabilir mi? Demokrasiyi konuşabilir mi? Kardeşliği konuşabilir mi? O zaman soruyorum neden 90’larda almadınız o zaman? 90’larda da vardınız neden almadınız? 90’larda adeta kan gövdeyi götürürken neden tek bir reform yaptıramadınız? Biz Türkiye’nin partisiyiz. Bu Pensilvanya’daki zat, gençliğinde imkan varken gidip Saidi Nursi’yi ziyaret etmemiştir. Neden biliyor musunuz? Kürt olduğu için yanına gitmekten kaçınmıştır. O gün nasıl ırkçıysa bugün de aynı şekilde ırkçı.

Bugün benim hayatımda özel bir gün. Bundan 20 yıl önce, İstanbul’a büyükşehir belediye başkanı olmuştum. Allah’a hamd olsun. İstanbul’un bana yüklediği emaneti yerine getirdim. Muhtar bile olamaz dediler, 12 yıldır bu kutsal emaneti taşıyorum.

Şunu özellikle söylemek istiyorum. Belediyecilik bizim ilgi alanımızdır. 


BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN DÜNKÜ SESİ BÖYLEYDİ:

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar