06.03.2015
Rota Haber

Bekir Coşkun Cumhuriyet gazetesinden ayrıldı

 
Bekir Coşkun Cumhuriyet gazetesinden ayrıldı

Hürriyet gazetesinden ayrıldıktan sonra yazılarına Cumhuriyet gazetesinde devam eden Bekir Coşkun Cumhuriyet gazetesinden ayrıldı.

Haberi Yazdır Email Gönder
26.02.2014 15:23   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Usta kalem Bekir Coşkun yazarı olduğu Cumhuriyet gazetesinden ayrıldı. Coşkun bu ayrılığı Facebook sayfasında yaptığı şu açıklamayla duyurdu:

“Facebook arkadaşlarım... Her şeyimi sizlerle paylaştım... Herkesten önce sizin hakkınız, benden duyun isterdim... Geçtiğimiz cuma günü Cumhuriyet Gazetesi'den ayrıldım... Belki bir çözüm umududur, açıklamayı beklettim... Cumhuriyet'e üç yıl için teşekkür ederim... Ayrılma sebeplerini konuşmanın yararı artık olmaz... Ne yapacağımı, nerede yazacağımı yine sizlerle paylaşırım... Sizler benim büyük ailemsiniz, tek derdim sizden uzak düşmemek...”

Usta kalem Coşkun, Cumhuriyet'teki son yazısını 14 Şubat tarihinde yazmıştı.

Bekir Coşkun Gazeteport'a yaptığı açıklamada 'Cumhuriyet'te çalışan arkadaşlarım çok saf, temiz insanlar. Türkiye siyasi olarak hareketli günler yaşıyor. Türkiye'de siyasi ortamın böyle hareketli olduğu günlerde gazetemin de benim duyduğum heyecanı duyması gerekir. Cuma gününden bu yana yazmıyorum. Kimse niye yazmıyorsun demedi. En kısa süre içinde karar vermek istiyorum' dedi.

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
06.03.2015
 

TL/Dolar kuru Mart sonunda ne olur?


Ankete (952) kişi katıldı
 
 
Reklamlar