17.09.2014
Rota Haber
Beni böyle sev 13. bölüm izle - TRT 1 dizi izle
Beni böyle sev 13. bölüm izlemek için tıklayınız. Beni böyle sev dizisinin 13. bölümünde neler yaşanacak? İşte Beni böyle sev 13. bölüm fragmanı ve merak ettiğiniz her şey . TRT 1 dizi izle
Haberi Yazdır Email Gönder
03.05.2013 14:45   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


TRT1 in yeni dizisi Beni böyle sev 13. bölüm fragmanı yayınlandı. 6 Mayıs günü ekranlara gelecek olan Beni böyle sev dizisinin 13. bölümünde neler yaşanacak?

Beni böyle sev 13. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Beni böyle sev 13. bölüm özeti

Ömer ile Ayşem, Nezih’in bildikleri evde mecburi ikametlerini sürdürmektedirler. Ömer, bir yandan okula devam edip bir yandan da bir an önce para biriktirerek Ayşem’e rahat bir hayat sunabilmenin yolunu aramaktadır. Ayşem’se artık evli bir insan olarak, evini çekip çevirmekle sınavları bir arada idare edebilmenin zorluğunu yaşamaktadır. Tam da bu günlerde İstanbul’a gelmiş olan Nail, Ayşem’lerin bildiği eve ziyarete gidecektir. Ayşem babasına, oturdukları evin kendilerinin olduğunu söylemek zorunda kalır. Seda’nın ablası, zor bir kararın arifesindedir. Buna karşın, sonunda içinde sakladıklarını dile getirebilmiş olan Kerem artık son derece kararlıdır. İlyas, ağabeyinin İstanbul’a gelmesiyle uzun süredir hayalini kurduğu yeni işe adım atacaklarını düşünmektedir. Ancak bu uğurda göze aldıkları epey başını ağrıtacak gibidir. Reyhan, sonunda Nezih’in ilgisini çekmeyi başarır. Nezih, bu deli dolu kızdan hoşlandığını farkeder. Ama bunu dile getirme biçimi Reyhan’ın hiç hoşuna gitmez. Reha, karısıyla giderek bozulan arasını da bahane ederek Nezih’in başına tebelleş olur. Herkesin iyi niyetle söylediği küçük yalanlar giderek büyümekte ve yaklaşan büyük fırtınayı işaret etmektedir.

Beni böyle sev 13. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar