20.09.2014
Rota Haber
Çalıkuşu 23. bölüm tek parça izle - Çalıkuşu 24. bölüm fragmanı izle
Çalıkuşu 23. bölüm tek parça izle - Çalıkuşu 24. bölüm fragmanı izle.Kanal D Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu yeni bölümde neler yaşanacak ? Merakla beklenen Çalıkuşu 23. bölümü ve Çalıkuşu 23. bölüm hakkında her şey burada.
Haberi Yazdır Email Gönder
19.03.2014 10:53   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Çalıkuşu 23. bölüm tek parça izle - Çalıkuşu 24. bölüm fragmanı izle.Çalıkuşu yeni bölümde neler yaşanacak ? Merakla beklenen Çalıkuşu 23. bölümü ve Çalıkuşu 23. bölüm hakkında her şey burada.

Çalıkuşu 24. yeni bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu 23. yeni bölüm 2.fragmanı izle

Çalıkuşu 23. yeni bölümde neler yaşanacak ?

Neriman konağa yerleşiyor


Konağa yerleşen Neriman herkesi huzursuz ediyor. En başta da Feride’yi.

Konağı basan Neriman, Seyfettin Bey'le nikahlandığını açıklayınca Besime Hanım şok geçirerek bayılır. Evdekiler, hayretler içinde bir açıklama bekler. Seyfettin Bey, keder içinde susmak zorunda kalır.

Ailesinin yaşadıkları Kamran'ın gücüne gitse de, Feride'yi kaybetmemek için konuşmaz. Gerçekleri gizler. Besime Hanım, bu utanca daha fazla dayanamaz ve evi terk eder. Fakat gidecek yeri yoktur.

Eve yerleşen Neriman'ın varlığı herkesi huzursuz eder. En çok da Feride'yi. Mektebe dönüp yatılı kalmaya karar verir. Azelya ise çoktan Feride'nin güvenini kazanmıştır. Sözde ona destek olmak için mektebe ziyarete gider.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (18229) kişi katıldı
 
 
Reklamlar