18.09.2014
Rota Haber
Canlı Galatasaray Bursaspor maçı 25 Ağustos 2013 - GS Bursa maçı canlı Lig tv'de izle
Canlı Galatasaray Bursaspor maçı 25 Ağustos 2013 - GS Bursa maçı canlı Lig tv'de izle.Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman ve hangi kanalda canlı izle'necek ? Süper Lig'de 2. haftada Galatasaray Bursaspor maçı bugün oynanacak. Galatasaray Bursaspor maçı canlı olarak ekrana gelecek. İşte Galatasaray Bursaspor maçı tüm merak edilenler.
Haberi Yazdır Email Gönder
25.08.2013 16:42   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Canlı Galatasaray Bursaspor maçı 25 Ağustos 2013 - GS Bursa maçı canlı Lig tv'de izle.Galatasaray Bursaspor maçı ne zaman ve hangi kanalda canlı izle'necek ?Merakla beklenen Galatasaray Bursaspor maçı canlı olarak bugün oynanacak. Galatasaray Bursaspor maçı saat kaçta ve Galatasaray Bursaspor maçı canlı olarak hangi kanalda izle'necek?

Galatasaray Bursaspor maçı saat kaçta ve hangi kanalda canlı izle'necek ? Süper Lig'de 2. haftada Galatasaray Bursaspor maçı bugün oynanacak. Galatasaray Bursaspor maçı canlı olarak ekrana gelecek. İşte Galatasaray Bursaspor maçı tüm merak edilenler.Sonucu merak edilen Galatasaray Bursaspor maçı bugün saat 21.45'te canlı olarak ekrana gelecek. Şifreli olarak yayınlanacak olan Galatasaray Bursaspor canlı olarak Lig tv'de canlı izle'necek.

Galatasaray Bursaspor maçı canlı izle'necek ve www.rotahaber.com adresinden an ve an takip edilebilecek.Galatasaray Bursaspor maçı tüm gelişmeleri için tıklayınız. İşte Galatasaray Bursaspor maçı Lig tv ekranlarından izlenirken an ve an rotahaber.com adresinden takip edebilirsiniz.Galatasaray Bursaspor maçı canlı yayın bilgileri

Galatasaray Bursaspor maçı saat: 21.45
Galatasaray Bursaspor maçı hakem:Mustafa Kamil Abitoğlu
Galatasaray Bursaspor maçı stat:Bursa Atatürk
Galatasaray Bursaspor maçı canlı yayın: Lig tv- rotahaber.com canlı anlatım

Galatasaray Bursaspor maçı muhtemel 11'ler

BURSASPOR
Frey,Şener,Serdar,Civelli,Taiwo,Şamil,Belluschi,Ferhat,Tuncay,Batalla,Pinto
 
GALATASARAY
Muslera,Eboue,Chedjou,Semih,Hakan,Hamit,Selçuk,Melo,Sneijder,Drogba,Burak

 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar