19 Mart Galatasaray Kasımpaşa maçı canlı izle - Justin tv izle Galatasaray Kasımpaşa izle   -     Lig tv canlı izle - Galatasaray Kasımpaşa maçı izle ( macizletir) izle - canlı maç izle   -     'Başbakan Erdoğan'la Selfie'm'   -     İdman tv izle- Az tv canlı izle Galatasaray Kasımpaşa maçı canlı izle - Canlı maç izle (Şifresiz izle)   -     Şifresiz Lig tv izle (Karabükspor Galatasaray maçı canlı izle) canlı maç izle   -     Demirören'den E-bilet açıklaması   -     "İptal söz konusu değil"   -     'Lig tv canlı izle - Galatasaray Kasımpaşa maçı izle ( macizletir) izle - Justin tv canlı maç izle'   -     Şanlıurfa'da silahlı saldırı: 1 ölü   -     Erste Grup: Türkiye ikinci çeyrekte sürpriz yapabilir   -  
  19.04.2014
Rota Haber
Çelik, Sümeyye Erdoğan'ın maaşını açıkladı
Sümeyye Erdoğan'ın son günlerde tartışma konusu olan 52 bin lira maaş aldığı yolundaki iddialara AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'ten yalanlama geldi.
Haberi Yazdır Email Gönder
14.01.2013 08:04   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın "bir kuruş bile ücret almadığını" açıkladı.
 
Çelik, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, son günlerin tartışmalı konusu olan Sümeyye Erdoğan'ın görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddiaları hakkında değerlendirmede bulundu.
 
Çelik, "Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti'den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır" dedi.
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 27 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
Barış Kuralı - 13.06.2013 10:24:27
Zaten o işi yapabilecek yetiye sahip değil ki kendisi,niye bu işi hakkıyla yapabilecek zeki insanlar varken orada kendisi anlayamadım doooğrusu..Mantıklımı bu
SULEYMAN BARIS - 07.05.2013 00:16:47
Burada önemli olan,danışmanlık için seçilen kişinin durumudur.Maaş kısmı laftan ibarettir.Mesleki bilgi birikimi,eğitim-öğretim kalitesi yani yetkinlik,yaş ve aile bağları gibi nedenlerle dini,sosyolojik ve akli gelişimi normal hiç bir insan,normal bir topluma bu davranışı sergileyemez.Bu tablonun ortaya çıkaracağı olumsuz gelişmeleri dikkate alır.20'li yaşlarda çocuklarını işadamı yapmış bir akp'li tayfadan söz ediyoruz.KPSS ye girmiş,yüksek puan almış ancak branşında kadro açılmadığı için ataması yapılmayan işsizlerin olduğu bir ülkede babası kızını düşünmüş,iş sahibi yapmış.Adama kızmayın.
mert güneş - 15.04.2013 19:05:47
Hımm 1 kuruş almıyor demek... Demek ki Euro olarak alıyor. Pardon hakkını yemişiz kusura bakmasın..
Sukru - 14.01.2013 21:27:55
Haksızlığın üzerine hakkı kuramazsınız. Bunun adına ister cumhuriyet deyin ister yasal hak. Kaç tane basın mensubu sokakta, eylemde, savaşta mesai yapıyor? Ben söyleyim çoğu masa başında. Gaztecilik yapmayıp 212 basın sigortası olanlar cabası. Gelelim vekillere ceylan derisi koltuklar çok yoruyor olmalı! Dün başka bugün başka söylüyorsan, dün başka bugün başka icraat yapıyorsan bunun adına ne derler sen koy demokrat? Köyde ineğini sağıp pazara götürenin nasıl olsa sesi çıkmıyor değil mi? Maden ocaklarında çalışıp evlerine ekmek götürenlerin sesi çıkmıyor değil mi? YAZIK YAZIK
Gene de hoş değil - 14.01.2013 18:44:25
Biz Tayyip Bey'e oy verdik ailesine değil.Zaten Emine Hanım Başbakan yardımcısı gibi her yerde herşeye müdahil.Memlekette onca değerli insan varken bir de Sümeyyeyi danışman olarak çekemeyiz artık.Gitsin gemiciklerin muhasebesini tutsun işi yoksa.Yok efendim ücretsizmiş, peki masrafları nereden karşılanıyormuş danışmend Hanımın.Tayyip Bey kredisini hep ucuz işlerde harcıyor son zamanlarda.
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 >