05.03.2015
Rota Haber

Çelik, Sümeyye Erdoğan'ın maaşını açıkladı

 
Çelik, Sümeyye Erdoğan'ın maaşını açıkladı

Sümeyye Erdoğan'ın son günlerde tartışma konusu olan 52 bin lira maaş aldığı yolundaki iddialara AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'ten yalanlama geldi.

Haberi Yazdır Email Gönder
14.01.2013 08:04   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın "bir kuruş bile ücret almadığını" açıkladı.
 
Çelik, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, son günlerin tartışmalı konusu olan Sümeyye Erdoğan'ın görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddiaları hakkında değerlendirmede bulundu.
 
Çelik, "Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti'den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır" dedi.
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 24 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
Sukru - 14.01.2013 21:27:55
Haksızlığın üzerine hakkı kuramazsınız. Bunun adına ister cumhuriyet deyin ister yasal hak. Kaç tane basın mensubu sokakta, eylemde, savaşta mesai yapıyor? Ben söyleyim çoğu masa başında. Gaztecilik yapmayıp 212 basın sigortası olanlar cabası. Gelelim vekillere ceylan derisi koltuklar çok yoruyor olmalı! Dün başka bugün başka söylüyorsan, dün başka bugün başka icraat yapıyorsan bunun adına ne derler sen koy demokrat? Köyde ineğini sağıp pazara götürenin nasıl olsa sesi çıkmıyor değil mi? Maden ocaklarında çalışıp evlerine ekmek götürenlerin sesi çıkmıyor değil mi? YAZIK YAZIK
Gene de hoş değil - 14.01.2013 18:44:25
Biz Tayyip Bey'e oy verdik ailesine değil.Zaten Emine Hanım Başbakan yardımcısı gibi her yerde herşeye müdahil.Memlekette onca değerli insan varken bir de Sümeyyeyi danışman olarak çekemeyiz artık.Gitsin gemiciklerin muhasebesini tutsun işi yoksa.Yok efendim ücretsizmiş, peki masrafları nereden karşılanıyormuş danışmend Hanımın.Tayyip Bey kredisini hep ucuz işlerde harcıyor son zamanlarda.
DEMOKRAT - 14.01.2013 18:26:00
Meslekler arası farklılıklar normaldir. Pazarcı esnafı ile dükkan sahibi ile yani kendi işininin sahibi olmak yıpranma gerektirmez. Bu cumhuriyetin temel ilkelerindendir. Devlette çalışanlar ve başka iş yerinde çalışanlar elin işçisidir, onlar yıpranır pazar bayram tatilleri vardır, emekli olurlarken de ikramiye alırlar. NEDEN ACA CEVAP VERENİNİZ VARMI
Sukru - 14.01.2013 17:34:29
Eğer samimiyseler bu kızcağız babasının yanında oraya buraya giderken masraflarını kimin karşıladığını açıklasınlar? Açıklayamzlar çünkü samimi değiller. Sen önce gideceksin yıpranmaları kaldıracaksın, sonra basın mensupları ve vekillere tekrar hemde KHK ile geri bunu geri vereceksin. Pazarda akşama kadar soğukta esnaflık yapan yıpranmıyor, yerin altında çalışan yıpranmıyor, iki defa eyleme giden basın mensube vekil yıpranıyor öyle mi? Kemal Kılıçdaroğlu'na çarkçı diyenler, emin olun Kılıçdaroğlu'nun eline su biel dökemesizniz. Utanıyorum referansım islam diyen birrini bunları yapmasından.
hımmm - 14.01.2013 17:23:49
Sümeyye hanımın maaş alıp almadığını bilmem ama bildiğim bir şey var: AKP'nin her dediğinin tam tersi ortaya çıkıveriyor...
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com