27.02.2015
Rota Haber

CHP'li İnce'nin tacizi belgelendi

 
CHP'li İnce'nin tacizi belgelendi

CHP'li Muharrem İnce hakkında ortaya atılan taciz iddiaları Ankara'yı karıştırdı. Uzun süredir Ankara kulislerinde dolaşan iddia ortaya çıkan yeni belgelerle yeniden güçlendi.

Haberi Yazdır Email Gönder
12.04.2012 08:45   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Uzun süredir Ankara kulislerinde dolaşan iddia ortaya çıkan yeni belgelerle yeniden güçlendi. Taciz ve hakaret iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunan kadın, kendisine cinsel birliktelik teklif eden CHP'li Muharrem İnce'den davacı oldu. Savcılıkça hazırlanan soruşturma dosyasında İnce'nin, taciz mesajları gönderdiği, kabul etmeyince de müştekinin hakarete uğradığı iddia ediliyor.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Yaloca Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muharrem İnce hakkında ortaya atılan iddialar Ankara'yı karıştırdı. Ankara'da uzun süredir konuşulan iddialara ilişkin savcılık belgeleri ortaya çıktı. Savcılık tarafından hazırlanan soruşturma dosyasındaki iddialara göre CHP'de fahri olarak görev alan bir kadın kızının okul sorunu için İnce'den yardım ister. O dönem Milli Eğitim Komisyonu'nda görev alan İnce, kadının isteği üzerine devreye girer ve sorun çözülür. 
İNCE İNCE KUR DÖNEMİ!
 
Bu tanışıklığın ardından CHP'li kadın ile Muharrem İnce ile zaman zaman buluşur ve dertleşir. İşte bu buluşmalarda İnce, yaşadığı ailevi sorunlardan bahseder ve müştekiye dert yanar. Yaklaşık bir yıl süren bu tanışıklığın ardından İnce, müştekinin cep telefonuna "Yalova'dan geliyorum. Abazayım. Koru Zambak Apartmanı 1 Numaraya gel" mesajı gönderir. 
 
TEKLİF KABUL EDİLMEYİNCE HAKARET BAŞLAR
 
Bu mesaj ikili arasını açar ve telefonda tartışma başlar. İnce bunun üzerine kadına "kaç para istiyorsun fahişe" diyerek telefonu kapatır.  İkilinin arasındaki hakaret ve mesajlaşma bununla da kalmaz. İddiaya göre Muharrem İnce, her defasında kadını cep telefonundan gönderdiği mesajlarla taciz eder.
 
SAVCILIK: YETERLİ DELİL VAR
 
Şikayet üzerine hakerete geçen Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce hakkında fezleke hazırlayarak Meclis Başkanlığı'na iletilmek üzere Adalet Bakanlığı'na gönderdi. Haberde, yayınlanan belgeler ıslak imzalı değil. O belgelere göre savcılık, "Cep telefonu mesajı ve mail yoluyla cinsel taciz ve hakaret." iddiasıyla hazırlanan dosyada, kamu davası açılması için yeterli delil ve emare bulunduğu belirtilerek fezleke hazırladı.
 
Kaynak: Ensonhaber
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 46 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
tolga özcan - 22.11.2012 19:03:43
Ağzı iki güzel laf ediyor diye ince denen şahşiyeti göklere çıkartan chpliler gerçeklerle yüzleşme zamanı. Gerçi fazla üzülmelerine gerek yok liderleri baykaldan öğrenmişler. Bunlar chpden her zaman beklenilen şeylerdi asıl sözde kadın haklarından bahseden chpli bayanların buna ne diyeceğini merak ediyorum...
fatih söylemez - 12.04.2012 21:00:19
muharrem döktürmüş ne de olsa idolü deniz baykal
Hasan ATEŞ - 12.04.2012 20:16:58
Birde bunlar okumuş, kültürlü insanlar olacaklar. Yazıklar olsun. İddialar doğruysa vahim bir durum. Ancak bu gibi olayları "Ar Damarı" çatlamış insanlar yapabilir. Kendilerine sorarsan herşeyi bildiklerini iddia ederler. Bir kere o anlamdaki kelime ABAZA değil, ABAZAN'dır. Önce Türkçeyi doğru öğrensinler, sonrada edepli bir şekilde Ülkemizi yönetmeye talip olsunlar.
mehmet karakuş - 12.04.2012 20:10:37
bu chp bu yüzden iktidar olamıyor bakın her gün bir hırsızlıkları hergün bir yolsuzlukları hergün bir uçkur işleri ortaya çıkıyor 28 şubatçılar yargılanacak diye buna intikam diyor sayın kılıçtaroğlu yazıklar olsun size darbe yapmak suç değilmi bu ülkenin 300 milyar dolarının çalınması suç değilmi seçimle gelmiş bir hükümeti alaşağı etmek suç değilmi bunlar suç değil diyorsanız yolunuza devam edin
Enes - 12.04.2012 19:11:17
Siz din düşmanı olmayacaksınız da ben mi olacam.Yaşam tarzı dediğiniz bu muydu,laik değil laikçi yobazlar sizi.
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com