21.04.2014
Rota Haber
CHP'nin başına Emine Ülker Tarhan geçsin!
CHP'de yine lider değiştirme senaryoları konuşuluyor. Dillendirilen ilk isim önerisi ise Fazıl Say'dan geldi.
Haberi Yazdır Email Gönder
19.06.2013 08:01   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

CHP Grup Başkanvekili Emine Ülkler Tarhan'ın başını çektiği bir grup CHP'li milletvekili Ankara'ya sıçrayan Gezi protestolarını toplanan gruba müdahale etmek isteyen polislere TOMA'ların önüne oturarak direndi.
 
Bu olay üzerine Fazıl Say, Twitter'da #emineulkertarhanchpninbasinagecsin başlıklı bir hashtag başlattı. Say, bu konuda takipçilerinden epey destek aldı ve hashtag'i TT'ye (Trend Topic) taşımayı başardı.
 
GEZİ EYLEMLERİNİN RUHU
Gezi eylemlerini Ankara'dan izleyen CHP'li vekiller, İstanbul'daki Gezi ruhunu iyi okuyamadı. Ankara'da daha çok laik görünümlü ve ulusalcı zihniyetin baskın olduğu göstericiler ağırlıktaydı. 
 
EMİNE ÜLKE TARHAN ULUSALCILARIN DİLİNİ KULLANIYOR
CHP'deki keskin ulusalcı kanat belki CHP lideri Kılıçdaroğlu'u Emine Ülke Tarhan'la devirebilirler ancak 'Tayyip'i deviremez. Çünkü Emine Ülke Tarhan İstanbul'daki Gezi eylemcilerin diliyle konuşmuyor. Tarhan, yaratıcılıkta sınır tanımayan İstanbul eylemcilerin dili yerine Ankara'daki ulusalcı, kavgacı, hırçın ulusalcıların dilini konuşuyor.
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 10 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
Takipçi! - 19.06.2013 18:24:20
Bence cicişler geçsin,sandığı etkilemez ama en azından takipçi sayınız artar!
tencere kapak - 19.06.2013 15:54:58
chp tamda meşrebine uygun biri bulmuş
hursit dilaver - 19.06.2013 14:20:42
yarım kaldı.. siz 1968lerde milliyet yayınlarından çıkan EGEDE KURTULUŞ SAVAŞI BAŞLARKEN adlı kitabı okudunuz mu.. okumadınız tabi.. şu bizim ilk kurşun kahramanı hasan tahsinin kahramanlığını anlatır da,o attığı gereksiz tek kurşunu, yunan bahane ederek ,taaa ankaranın polatlısına kadar gelmesine ve meclisin kayseriye taşınma dönemine girmesine yol açtığını görürsünüz.bence hasan tahsin kopyalanmalı ve CHP ye genel başkan yapılmalı.
hursit dilaver - 19.06.2013 14:09:41
asla emine ülker geçmesin. oraya asıl,başbakanın 3 çocuk ve kürtaj lafları ettiğinde,VAGİNAMA KARIŞMA diyen mebus hanım geçsin.bu günlerde ankara gezi eylemlarınde de çok faal zaten.ee ne bekliyordunuz wahsibatılıco dan..kimi tavsiye edecekti.sabiha gökçeni mi çağıracaktık aşağıdan..ya da nevzat tandoğanı,ya da kel ali,kılıç ali, necip aliyi mi..hasan tahsin de olur bak.ilk kurşun kahramanı..izmirin medarı iftiharı..siz milliyet yayonlarında 1968lerde çıkan
Kardelen - 19.06.2013 13:14:25
Ben uzun zamandır bu haberi bekliyordum... Bu haberi ciddiye alın. Emine malumunuz ulusalcı bir dönmedir... Yüzüne bakın Türk olmadığını anlarsınız... Emin olun bu haberin devamı gelecek ve kılıçdaroğlunu indirecekler...
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 >