05.03.2015
Rota Haber

Cübbeli'nin kızı gözyaşlarına boğuldu

 
Cübbeli'nin kızı gözyaşlarına boğuldu

Mahkemenin tahliye kararı sonrası Cübbeli'yi karşılamaya gelen isimler arasında Cübbeli Ahmet Hoca'nın kızı da vardı..

Haberi Yazdır Email Gönder
08.12.2012 09:33   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
"Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün tahliyesine karar verilmesinin ardından cemaat üyeleri Metris Cezaevi önünde toplandı. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda görülen duruşmanın ardından verilen karar Ahmet Mahmut Ünlü'nün cemaatinde sevinçle karşılandı.
 
KIZI HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI
Tahliye haberine en çok sevinen isimlerin başında ise Cübbeli Ahmet Hoca'nın kızı geliyordu. Karar sonrası Metris'e koşan Cübbeli'nin kızı babasını görünce hıçkıra hıçkıra ağladı. Babası cezaevi önünde bekleyenleri selamlarken kızı aracın arka koltuğunda ağlamaya devam ediyordu.
 
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 16 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
rakım - 09.12.2012 20:24:53
yusuf alper!!senin hocanı da gördük yıllar evvel,reha muhtarın karşısında nasıl terler döktüğünü!!!kemalist ayakları çektiğini!!!rehanın rakımı daha mı yüksekti?
Musliman a - 09.12.2012 18:35:46
Evet, Yasasin Cehennem ki, dini kendi nefsani ve sehvi duygulari icin alet edenler iyice yansin. Cok sukur haram a ne goz attik, ne kimseyi gel din budur deyip kendimiz haltlar karistirdik. Jet Ski tepelerinde ciplaklarin yaninda gezip durmadik. Iffetimizi koruduk. Nasilsa cubbeliyiz , deyip goturmedik villalari. Yasasin Cehennem , din i sadece cubbe giyip sakal birakmak zannedenler icin. Bu adam sizlere az bile yapiyor, Allah sizi bosuna cezalandirmiyor, hakketiginiz kisi size imam oluyor. Az bile sivazlamis. Jet Fadilcilar sizi.
Munir - 09.12.2012 18:32:07
Ya benim anlamadigim, Ah oluyorum cok hastayim diyen adamin haline bak. Sahtekar futbolcular olur ya , faul yapilinca kiyametleri koparip, cigliklar atarlar, yerlerde debelenirler. Sonra mac baslayinca tay gibi kostururlar. Bu adam da ayni o sekilde cikti. Jet Fadil ile iyi ikili olmuslar. Somursunler su cubbelileri beraberce.
melek - 08.12.2012 22:51:04
naki kardeş namert olan sadece ihvancw ye değil, aşağıda zülkifar rumuzlu rafızi şeytanı kendi mesheplerine uyguladıkları pislikleri değerli hocamıza isnat etmeye çalışıyor. zülfikar sen tam cehennem odunusun, yaşasın cehennem. ve ALLAH sizin gibi sapıklara hidayet nasip etmesin.
müsliman - 08.12.2012 22:29:00
ihvancw rumuzuyla yazan şahsiyet "kafirler için yaşasın cehennem"
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com