01.03.2015
Rota Haber

Cumhurbaşkanlığına aday olacak mı?

 
Cumhurbaşkanlığına aday olacak mı?

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof.Dr. Metin Feyzioğlu, Cumhurbaşkanlığı’na aday gösterilmekten onur duyduğunu söyledi.

Haberi Yazdır Email Gönder
06.09.2013 17:46   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Metin Feyzioğlu, adli yılın açılış töreninde yaptığı konuşmaya verilen desteğe çok teşekkür ettiğini söyledi. Feyzioğlu, “Adli Yıl Açılışı konuşmam sebebiyle bana milyonlarca tebrik mesajı, destek telefonları ve mailleri yağdı. Yurttaşlarımızın bana gösterdikleri bu teveccüh nedeniyle herkese çok teşekkür ediyorum ve bu milletin bir ferdi olmaktan gurur duyduğumu belirtmek istiyorum” dedi.
 
Bazı gazeteciler tarafından Cumhurbaşkanlığı için aday gösterilmesinden dolayı onur duyduğunu da ifade eden Feyzioğlu, şunları kaydetti:
 
“Ancak ben şu an yalnızca bulunduğum göreve en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Bunun dışında başka bir makam amacım yok. Makamların insanlar tarafından yükseltildiğine inanıyorum. Makamların insanları yükseltmesine karşıyım. Bu nedenle sadece kendi görevime layık olmaya çalışıyorum. Destekleri için herkese tekrar teşekkür ediyorum.”
 
Kaynak: Ogünhaber
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com