04.03.2015
Rota Haber
 
Demet Akalın hamile

Hamile olduğunu pek çok kişiden saklayan başarılı şarkıcı sonunda ağzındaki baklayı çıkardı.

Haberi Yazdır Email Gönder
03.09.2013 10:13   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu


Ünlü şarkıcı Demet Akalın bir yılın ardından anne olma heyecanı yaşıyor. Çocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getiren ancak iki kez düşük yapan Akalın, hamilelik haberini Acarkent’teki evinde aldı. Twitter hesabından kendisine bu zorlu süreçte destek olan herkese teşekkür eden Akalın, özellikle “Sırrımı saklayan sanatçı dostlarım var. Tabi hepsi güzel yürekli hepsi mutluluğu hakeden… Aylardır bilen Bülent Hanım” tweetiyle hamilelik sürecinde nazar değmesin diye uzun süre hamileliğini sakladığı ortaya çıktı.Baba olacağını öğrenen Okan Kurt ise müjdeyi alır almaz sevinç çığlıklarıyla havuza atladı. Demet Akalın ise bu anı kameraya çekti.

BU ADAM BENİ SEVİYOR

Kamera görüntüsünü sosyal medyadaki hesabında paylaşan Akalın “Bu adam beni seviyor harbiden ya’ diye de not düştü. Okan Kurt haberi doğrularken, çok hassas bir dönem ve bu haberin çok duyulmasını istemiyoruz çok mutluyuz” dedi.
 

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com