21.09.2014
Rota Haber
Demet Akbağ Hükümet Kadın filmi izle
Demet Akbağ Hükümet Kadın sinema filmi izle. Demet Akbağ'ın başrolünde oynadığı Hükümet Kadın vizyona girdi. Hükümet Kadın sinema filmi izlemek için tıklayınız. İşte Hükümet Kadın fragmanı ve Hükümet Kadın filmi konusu...
Haberi Yazdır Email Gönder
03.02.2013 15:01   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Hükümet Kadın filmi vizyona girdi. Demet Akbağ'ın usta oyunculuğuyla vizyona giren Hükümet Kadın filmi izlemek için tıklayınız. İşte Hükümet Kadın sinema filmi ve konusu...

Hükümet Kadın filmi konusu

8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate'nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar'ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate'yi yolundan döndürmedi.Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat'ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat’ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu!

Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve bir kızı  ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor.

Hükümet Kadın film fragmanı izle 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar