18.09.2014
Rota Haber
E okul 2013 Lise ortalama yükseltme ve bütünleme sınavı tarihleri ne zaman ? eokul vbs
E okul 2013 Lise ortalama yükseltme ve bütünleme sınavı tarihleri ne zaman ? eokul vbs.MEB E okul karne notu sorgu sistemi 2013 e okul not sorgu vbs giriş sistemi.
Haberi Yazdır Email Gönder
13.08.2013 14:35   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


E okul 2013 Lise ortalama yükseltme ve bütünleme sınavı tarihleri ne zaman ? eokul vbs.E okul 2013 Lise bütünleme sınavı tarihleri ne zaman ? eokul vbs. MEB E okul karne notu sorgula 2013 ( meb.gov.tr ) öğren.E okul karne notu sorgulama e okul vbs girişi 2013 (meb.gov.tr) .MEB E okul karne notu sorgu sistemi 2013 e okul not sorgu vbs giriş sistemi.E okul vbs giriş paneli E okul not sorgulama sistemi MEB 2013 MEB tarafından hazırlanan e okul sistemi öğrencilerin notlarını kolaylıkla öğrenebilecekleri bir sistem olarak öngörülüyor.

E OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

E okul sistemi ile öğrenciler notlarını,devamsızlıklarını ve ders programlarına rahatlıkla ulaşabiliyor. e okul sisteminde öğrenciler giriş yaparak okuldaki durumlarını ailelerine rahatlıkla gösterebilir. E okul vbs girişi ailelerin çocuklarını rahatlıkla izleyebileceği bir sistem.meb.gov.tr adresi için tıklayınız...

Milli Eğitim Bakanlığı karne notlarını e-okul veli bilgilendirme sisteminden paylaşıyor. Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 17 milyon öğrenci, bugün karne alarak 3 ay sürecek yaz tatiline girdi.

E OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ17 MİLYON ÖĞRENCİ KARNE ALDI

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 17 milyon öğrenci, bugün karne aldı. Karne notları e-okul'dan öğrenilebiliyor.

3 AY TATİL

Öğrenciler, 180 iş günü ve yaklaşık 8 ay süren eğitim-öğretim yılının yorgunluğunu, 3 ay sürecek yaz tatilinde atacak.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Ankara'da Gölbaşı Hacılar İlkokulu'nda törenle öğrencilere karnelerini dağıttı.

İlköğretim ve lise son sınıf öğrencileri mezuniyetin yanı sıra yaz tatilinde sınava girme, sınav sonucu öğrenme, tercih yapma ve kayıt heyecanı yaşayacak. Lise son sınıf öğrencilerinin katılacağı Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) yarın başlayacak. LYS'ler 15-16, 22-23 Haziran'da 5 oturum halinde gerçekleştirilecek.

2012-2013 eğitim-öğretim yılı 17 Eylül 2012'de başlamış, öğrenciler 28 Ocak-8 Şubat arasında yarıyıl tatili yapmıştı.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (7547) kişi katıldı
 
 
Reklamlar