19.09.2014
Rota Haber
Ehliyet sınav sonuçları 24 Ağustos Ehliyet sınavı C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı indir !
Ehliyet sınav sonuçları 24 Ağustos Ehliyet sınavı C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı indir !. Ehliyet sınav sonuçları MEB ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz. 24 Ağustos 2013 Ehliyet sınav sonuçları burada! Merakla beklenen Ehliyet sonuçları için aktif linki tıklayınız. İşte MEB 24 Ağustos Ehliyet sonuçları
Haberi Yazdır Email Gönder
03.09.2013 13:04   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Ehliyet sınav sonuçları 24 Ağustos Ehliyet sınavı  C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı indir ! Ehliyet sınav sonuçları MEB ile eş zamanlı olarak rotahaber.com adresinden öğrenebilirsiniz. 24 Ağustos 2013 Ehliyet sınav sonuçları burada! Merakla beklenen Ehliyet sonuçları için aktif linki tıklayınız. İşte MEB 24 Ağustos Ehliyet sonuçları ne zaman açıklanacak ve Ehliyet sonuçları öğrenme linki.

EHLİYET SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

24 Ağustos 2013 Tarihli Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarları için tıklayınız

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı için tıklayınız


B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı için tıklayınız

H Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı için tıklayınız

6.Grup Soruları ve Cevap Anahtarı için tıklayınız


Ehliyet almak isteyen binlerce aday 2013 yılı 24 Ağustos Ehliyet sınavına girdiler. 24 Ağustos Ehliyet sınav sonuçları için MEB tarafından yapılacak açıklama bekleniliyor. Diğer Ehliyet sonuçları baz alınarak 24 Ağustos Ehliyet sınav sonuçları bu hafta içerisinde açıklanacağı tahmin ediliyor.

24 Ağustos Ehliyet sınav sonuçları için aktif link burada! Ehliyet sınavına giren adaylar 3 farklı konudan sınava tabi tutuldular. Trafik,İlk Yardım ve Motor derslerinden minumum 70 puan alan Ehliyet sınavı adayları Direksiyon sınavına girmeyi hak kazanacaklar.

Bu sene direksiyon sınavına girecek adayları zorlu dakikalar bekliyor. Daha önceki yıllarda fazla zorlanmadan Ehliyet alan adaylar. Direksiyon sınavında artık zor geçecekler. Adaylara tüm trafik kurallarını uygulamalı olarak yaptıracaklar.

Ehliyet sınav sonuçları MEB ile eş zamanlı olarak www.rotahaber.com adresinden öğrenebilirler

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (17071) kişi katıldı
 
 
Reklamlar