23.09.2014
Rota Haber
Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması başvuruları
Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması başvuruları ve Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması ne zaman? İşte Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması hakkında detaylı bilgiler...
Haberi Yazdır Email Gönder
29.03.2013 15:02   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


2013 Miss Turkey Başlıyor!Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması başvuruları ne zaman? Elidor Miss Turkey 2013 Güzellik Yarışması hakkında tüm bilgiler burada!

Miss Turkey Org. 1980 yılından beri “Miss World”, “Miss Universe”, “Miss Earth” ve “Miss International” yarışmalarının Türkiye lisans sahibidir. “Miss Turkey” yarışması dereceye giren dört güzelini, ülkesini temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara göndermektedir.

Miss Turkey Organisation, Türk insanının özelliklerini ve imajını dünyaya en güzel şekilde anlatmak amacını taşır.
Biz günümüz kadınının hayata dair hedefleri olan, kendini yenileyen, modern, akıllı ve güzel kadınlar olduğuna inanıyoruz. Miss Turkey tecrübesini yaşayan kızlarımız, bu karakteristik özellikleri, günlük hayatlarına taşımışlardır.
Dünya Güzeli seçilerek tarihe bir not düşenlerden bizimle paylaştığı tecrübeyi, başka profesyonel kariyerlere taşıyanlara kadar tüm “Miss Turkey” finalistleri günümüz Türk kadınının en değerli örneklerindendir.

Şu linke tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar