04.03.2015
Rota Haber

Erdoğan da montajlı kaset yaptıracak

 
Erdoğan da montajlı kaset yaptıracak

Başbakan Erdoğan, oğluyla aralarında geçtiği iddia edilen telefon konuşmasının montaj olduğunu öne sürdü. Erdoğan benzer bir montajı Kılıçdaroğlu ve Bahçeli hakkında yaptırıp kamuoyuna sunacaklarını belirtti.

Haberi Yazdır Email Gönder
25.02.2014 15:52   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında kendisi ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen ve gündeme bomba gibi düşen ses kayıtlarının montaj veya dublaj olduğunu iddia ederek yakın zamanda kendilerinin de benzer bir montaj yaparak kamuoyuna sunacaklarını açıkladı.

Erdoğan "Şurada, bir hafta, on gün içerisinde onların karşıtlarını, aynı şekilde biz de bu teknolojiden hareketle sizlere izleteceğiz. Kılıçdaroğlu Meclis'te izletiyor ya aynısını. Teknolojinin nereye geldiğini görmeniz bakımından bunlar çok önemli. Senaryo yazmak çok zor değil, bunlar yapılır" dedi.

"Cevabını veremeyeceğim hiçbir iddia yok. Ne ben ne AK Parti teşkilatı, bu gündem değiştirme tuzağına düşmüyecek, bunların gündemine teslim olmayacağız" ifadelerini kullanan Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'nin ses kayıtlarından montajlar yaptırarak kamuoyuna sunacağı tahmin ediliyor. 

Montajın ne olduğunu öğreneceksiniz! 

Bu arada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, oğlu ile arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarının montaj olduğunun kanıtlarını göstereceklerini belirterek, "Hepsini öğreneceksiniz" dedi. 
 
Erdoğan, TBMM'de partisinin grup toplantısının ardından, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbakan Erdoğan, bir gazetecinin, internette yayınlanan ses kayıtlarına ilişkin hukuki sürecin başlatılıp başlatılmayacağını sorması üzerine, "Başlatacağımı söyledim" dedi.
 
Başbakan Erdoğan, grup konuşmasında kullandığı "yeni görüntüleri biz de izleteceğiz" şeklindeki ifadelerine ilişkin soru üzerine de "Hepsi başlayacak biraz sabırlı olun. Yalnız montajın ne olduğunu öğrenmeniz lazım. Onu da öğreneceksiniz" diye konuştu. 
 
"Nasıl öğreneceğiz. Elinizde deliller, ispatlar var mı" şeklindeki soruya da Erdoğan, "Göstereceğiz. Hepsini öğreneceksiniz" dedi.

Öte yandan Başbakan bu ifadeleri kullanırken şimdiden internete Devlet Bahçeli ile ilgili montajlanmış bir görüntü servis edildi. Bahçeli bu görüntüde PKK elebaşı Öcalan'a önderimiz diyor ve methiyeler düzerken görülüyor. Erdoğan'ın yaptıracağı montajlı görüntülerin buna benzer olup olmayacağı ise merak ediliyor. 

İşte Bahçeli'yle ilgili üretilen o görüntü:

KAYNAK: ROTAHABER / ÖZEL

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com