05.03.2015
Rota Haber

Erdoğan Demirören’i “ağlatan” telefon görüşmesi

 
Erdoğan Demirören’i “ağlatan” telefon görüşmesi

Milliyet gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Derya Sazak “İmralı Tutanakları”nın yayınlamasının ardından Başbakan Erdoğan’ın gazetenin sahibi Erdoğan Demirören’i aradığı bu görüşmeden sonra ise Erdoğan Demirören’in ağladığını söylediğini iddia etti.

Haberi Yazdır Email Gönder
12.08.2013 11:25   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

ROTAHABER - Milliyet Gazetesinin, İmralı'da Öcalan ile BDP'liler arasında yapılan görüşme notlarının "İmralı tutanakları" olarak yayınlaması üzerine Başbakan Erdoğan'ın, gazetenin sahibi Erdoğan Demirören'i aradığı öne sürüldü.

Demirören'in telefon görüşmesinden sonra, gazeteci Doğan Akın T24’teki köşesinde "Hayatımda hiç kimsenin bana bu kadar ağır laf etmedi" diye şaşkınlığını dile getirdiği hatta ağladığını iddia etti. İddianın sahibinin ise gazetenin o dönemdeki Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak olduğu iddia edildi.

İmralı notlarının yayınlamasının ardından Milliyet gazetesinden ilk olarak Hasan Cemal ile yollar ayrılmıştı. Ardından gazeteden sırasıyla Derya Sazak ve Can Dündar da gönderilen isimler arasındaki yerini aldı.

Kaynak: ROTAHABER

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com