15.09.2014
Rota Haber
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak ? Fenerbahçe transfer haberleri
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak ? Fenerbahçe transfer haberleri. Fenerbahçe yeni teknik direktör arayışlarına devam ediyor.Yabancı olarak gündeme gelen isim Laudrup.
Haberi Yazdır Email Gönder
11.06.2013 11:08   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olacak ? Fenerbahçe transfer haberleri.İşte Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü son dakika Fenerbahçe transfer haberleri. Fenerbahçe yeni teknik direktör arayışlarına devam ediyor.Yabancı olarak gündeme gelen isim Laudrup.

Fenerbahçe yeni teknik direktör arayışlarına devam ediyor.Yabancı olarak gündeme gelen isim Laudrup.Geçtiğimiz sezon İngiltere Primier Lig takımlarından Swensea'yı çalıştıran ve bu takımla Lig Kupasını kazarak büyük başarıya imza atan Laudrup Fenerbahçe'nin gündeminde.Genç teknik direktör Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Lig'inde oynama ihtimalinin olması nedeni ile Fenerbahçe'yi çalıştırmak istiyor.

Danimarka'nın Ekstrabladet gazetesi, Swansea'nın hocası Laudrup'un menajerinin (Bayram Tutumlu) Türk ekibinin başkanıyla görüştüğünü yazdı. Gazete, Laudrup'un Şampiyonlar Ligi takımı çalıştırma tutkusunun F.Bahçe'ye kendini yaklaştırdığını belirtti.

Micheal Laudrup kimdir?

Michael Laudrup, (d. 15 Haziran 1964, Frederiksberg) Danimarkalı eski millî futbolcu ve teknik direktör.
Üç kuşak boyunca içinden futbolcuların çıktığı bir aileden gelmektedir. Babası Finn Laudrup, Danimarka Milli Futbol Takımında top koşturmuştur. Michael Laudrup ve kardeşi Brian Laudrup, FIFA'nın 100. yılında yaptığı Yaşayan En Büyük 100 Futbolcu listesinde yer almaktadırlar. Oğulları Mads Laudrup ve Andreas Laudrup da Danimarka'da futbol oynamaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar