05.03.2015
Rota Haber

Fethullah Gülen'in evini basacaklar

 
Fethullah Gülen'in evini basacaklar

Başbakan Erdoğan'ın evini basmayı planlayan ancak son anda polis tarafından engellenen Gezi eylemcileri bu kez de Fethullah Gülen'in evini basmayı planlıyor.

Haberi Yazdır Email Gönder
28.06.2013 15:39   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
Gezi Parkı ayaklanmasının ilk günlerinde Başbakan Erdoğan'ın evini basmayı planlayan eylemciler, bu krz de hedefe Fethullah Gülen'i koydu.
 
Sosyal medyada kendilerini yurt dışında yaşayan "Vatansever Türkler" olarak lanse eden bir gurup, "13 Temmuz Cumartesi Saat 13:00'da da Fethullah Gülen'in evinin önünde toplanıyoruz!" yazılı afişlerle ABD'deki Türkler'e çağrı yaptı.
 
Fethullah Gülen'in yaşadığı evin adresinin de yazılı olduğu afişlerde Gülen için'yılan' benzetmesi yapılırken,"Zehirli düşman" gibi tanımlamalar da yapıldı. Gülen'e hakaret içeren cümlelerle hazırlanan provokatif afiş büyük tepkileren neden olurken, yetkililerin de bu konuda acil önlem alması istendi.
 
 
KAYNAK: HABERTEMPO - ROTAHABER
 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com