16.04.2014
Rota Haber
Fethullah Gülen'in evini basacaklar
Başbakan Erdoğan'ın evini basmayı planlayan ancak son anda polis tarafından engellenen Gezi eylemcileri bu kez de Fethullah Gülen'in evini basmayı planlıyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
28.06.2013 15:39   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Gezi Parkı ayaklanmasının ilk günlerinde Başbakan Erdoğan'ın evini basmayı planlayan eylemciler, bu krz de hedefe Fethullah Gülen'i koydu.
 
Sosyal medyada kendilerini yurt dışında yaşayan "Vatansever Türkler" olarak lanse eden bir gurup, "13 Temmuz Cumartesi Saat 13:00'da da Fethullah Gülen'in evinin önünde toplanıyoruz!" yazılı afişlerle ABD'deki Türkler'e çağrı yaptı.
 
Fethullah Gülen'in yaşadığı evin adresinin de yazılı olduğu afişlerde Gülen için'yılan' benzetmesi yapılırken,"Zehirli düşman" gibi tanımlamalar da yapıldı. Gülen'e hakaret içeren cümlelerle hazırlanan provokatif afiş büyük tepkileren neden olurken, yetkililerin de bu konuda acil önlem alması istendi.
 
 
KAYNAK: HABERTEMPO - ROTAHABER
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 45 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
OMER - 05.07.2013 03:58:19
Vah zavalli insanlar vah.... O zati zerre miktari anlayabilseydiniz hayatinizin varliginizin bir degeri olurdu. Arkasinda Allah ve rasulunun oldugu bir insani siz protesto etseniz ne olur? Efendimiz sav de Taif te taslamislardi, Mekkede eziyet etmisler di sonunda ne oldu? O eziyet edenlere ne oldu? Hey gidi seresemler hey! Onu anlamak icin bir kac sohbetini dinleseniz bir miktar islah olurdunuz ama hey hat seytanlarin elinde oyuncak olmussunuz. Herseye vakit ayirabilir ama guya protesto edeceginiz zati anlamak icin vakit ayiramazsiniz....
Allahın Sadık Kulu - 30.06.2013 00:05:12
 Hz.Mevlana: " Sen de gel" Çekemeyenlerden birisi; Mevlana Hazretleri'ne :" Sen ne biçim Müslümansın, dinin de bi izzeti şerefi var...!! Müslümana gel, Yahudi'ye gel, Mecusi'ye gel...tövbeni bozsan yine gel..olur mu öyle şeyy..!!" mealinde uzunca bir mektup yazmış..Mevlana Hazretleri mektubu sabırla okumuş ve arkasına şu cümleyi yazarak sahibine geri göndermiş :"SEN DE GEL.."
Basamazlar - 29.06.2013 11:41:58
Gezi operasyonunda çapulculara merhamet gösterenler ; işler sarpa sarıp Nuh Gönültaş'la gerçek düşüncelerini ortaya koyanlar viraj almaya çalışıyorlar.İnanmayın o evi basacak adam anasından doğmadı.Yaşa büyük biraderimiz.
Müneccim - 29.06.2013 08:37:20
Dur lan şaka şaka.. Hemen ağlama!
naki - 29.06.2013 02:16:49
yav editör kardeş,kuzey beyfendinin yazdığı bir şeyi açtım birazcık,bana sansür uyguluyorsun!?fethullah gülenin kendi sesinden,hz peygamberin, Türkçe olimpiyatlarına katıldığına dair yaptığı konuşmayı duyurmanın nesi sansürlük?!!herkes duysun işte!!!belki biri daha hipnotize olur yahut biri daha belki uyanır uykusundan!!!
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 >