20.09.2014
Rota Haber
Fuat Avni yazıları oku - Fuat Avni bugünkü yazısı www.rotahaber.com Fuat Avni twitter hesabı
Fuat Avni yazıları oku - Fuat Avni bugünkü yazısı www.rotahaber.com Fuat Avni twitter hesabı.(#FuatAvniNerede #fuatavni #fuatavniyazsın #fuatavnineredefuatavni). Fuat Avni Tweeter yazıları artık rotahaber.com adresinde. 17 Aralık operasyonu sonrasında Twitter'da ortaya çıkan ve yazdıklarıyla gündemi sarsan @fuatavni yazılarıyla artık Rotahaber'de.
Haberi Yazdır Email Gönder
24.03.2014 10:25   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Fuat Avni yazıları oku - Fuat Avni bugünkü yazısı www.rotahaber.com Fuat Avni twitter hesabı.Fuat Avni yazıları Rotahaber.com'da (#FuatAvniNerede #fuatavni #fuatavniyazsın #fuatavnineredefuatavni). Fuat Avni Tweeter yazıları artık rotahaber.com adresinde. 17 Aralık operasyonu sonrasında Twitter'da ortaya çıkan ve yazdıklarıyla gündemi sarsan @fuatavni yazılarıyla artık Rotahaber'de.

Fuat Avni bugünkü yazısı okumak için tıklayınız

Türkiye haftalardır onu ve yazdıklarını konuşuyor. Twittera giren herkesin ilk işi 'Bugün acaba ne yazdı?' diye merak edip profiline bakmak oluyor. Her paylaşımı medyada haber olup, gündemi sarsıyor.

 
Evet Fuat Avni'dn bahsediyoruz. Türkiye 17 Aralık operasyonu sonrasında twitterda ortaya çıkan @fuatavni'ye ve yazdıklarına kilitlenmiş durumda. Başbakan Erdoğan ile ilgili kulis bilgileri paylaşan ve ortaya çıkış nedenini de “Camiadaki insanların çoğunu tanıyorum, AKP için ne çileler çektiklerine şahit oldum. Vicdanım rahat durmadı. Yazmaya karar verdim” diyerek açıklayan @fuatavni, artık yazılarıyla Rotahaber'de.
 
Özellikle Yazıcıoğlu suikasti, kozmik odada ele geçirilen belgelerin hikayesi, başbakanın neden camiaya düşman olduğu, oligarşik danışman kadrosunun kimlerden oluştuğu yönündeki twit serileriyle ses getirip gündem oluşturan @fuatavni, Rotahaber'deki yazılarıyla da gündem oluşturacak. 
 
Rotahaber olarak @fuatavni'ye hoşgeldin diyoruz. Gözünüz Rotahaber'de ve @fuatavni'de olsun...
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (18370) kişi katıldı
 
 
Reklamlar