23.09.2014
Rota Haber
Galatasaray transfer listesi - Galatasaray ara transferde kimi alacak ? 7 Ocak 2014
Galatasaray transfer listesi - Galatasaray ara transferde kimi alacak ? 7 Ocak 2014. Galatasaray yönetimi devre arasında gerçekleştireceği transferler için çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında sürdürüyor.
Haberi Yazdır Email Gönder
07.01.2014 09:51   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Galatasaray transfer listesi - Galatasaray ara transferde kimi alacak ? 7 Ocak 2014 GS transfer haberleri. Galatasaray yönetimi devre arasında gerçekleştireceği transferler için çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında sürdürüyor.

Sarı kırmızılı yönetimin hedefinde ilk olarak teknik direktör Mancini'nin de onay verdiği Bosna Hersek vatandaşı İzet Hayroviç bulunuyor.

Bu futbolcunun Türk vatandaşı statüsünde oynatabilmenin hesaplarını yapan sarı kırmızılı yönetimin bu konuda araştırmalarını sürdürdüğü ve olumlu yanıt almaları halinde transferin hemen gerçekleşeceği bildirildi.

Hayroviç'le sözleşmesi devam eden İsviçre'nin Grasshoppers kulübü ile yapılan ilk görüşmeden olumlu yanıt alındığı ve futbolcu ile anlaşılmasının ardından diğer adımlar için harekete geçileceği ifade edildi.

Ligde yabancı statüsü nedeniyle kadro kurmakta zorlanan mancini'nin türk oyunculardan yana tercih kullanmak istemesi üzerine Eskişehirspor'dan Tarık Çamdal'ın yanı sıra Erkan Zengin'i de listesine alan Gaalatasaraylı yöneticilerin bu futbolcular için pazarlıklara devam ettiği belirtildi.

Erkan Zengin'in kulübüyle olan sözleşmesinin devam etmesi yüzünden zorlanan sarı kırmızılı yöneticiler bu konuda takas önerisiyle Eskişehirspor'un kapısını çaldılar.

Mancini'nin de ısrarla istediği Erkan Zengin konusunda önümüzdeki günlerde kesin yanıtın alınacağı bildirildi.

Alex Telles ve stoper Rhodolfo konusunda önemli adımlar atan ancak yabancı kontenjanı yüzünden transferleri açıklayamayan Galatasaray yönetiminin Dany'yi beklediği öğrenildi.

Karabükspor'la anlaşamadığı ifade edilen Dany'ye Medical Park Antalyaspor, Elazığspor ve Fransa'dan Reims ile İngiltere'den Hull City'nin talip olduğu bildirildi.

Galatasaray'dan ayrılmak isteyen Dany'nin bu teklifleri menajeriyle görüştüğü ifade edildi.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar