20.04.2014
Rota Haber
Gökçek Gezi Parkı'nın 1 numaralı ismini açıkladı
Konuk olduğu Beyaz TV'de Gezi parkı olaylarını değerlendiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ünlü sanatçı Mehmet Ali Alabora hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Haberi Yazdır Email Gönder
22.06.2013 09:35   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 

Konuk olduğu Beyaz TV'de Gezi parkı olaylarını değerlendiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ünlü sanatçı Mehmet Ali Alabora hakkında, "Gezi Parkı olaylarının bir numaralı aktörüdür" dedi. Faiz lobisiyle ilgili konuşan Gökçek, "faiz lobisinin cezasını doğrudan doğruya vatandaş çekiyor" şeklinde konuştu.

 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 25 yorum yapılmıştır - Tüm yorumlar için tıklayın...
heddam - 23.06.2013 14:01:05
Padişahın soytası desem hakaret sayılırmı sayın rotacılar sayılırsa yayınlamayın sayılmassa yayınlayın çünkü bu adamın ne kadar üzerine düşüp önemsesek kendini bir şey zannediyo unun için boşverin gitsin ben asıl gökceki haklı gören zavallıları acıyorum sen ankara belediye başkanı ol iki takımı küme düşür ankaralını paralarıyla yolsuzluk ve talan yap ankaralı vatandaşların paralarını car cur et ve metroyu yapacam diye ankarayı milyarlarca borca sok sonrada git metroyu ben beceremedim deyip ulaştırma bakanına al sen yap de ve işin içinden sıyrıl işte hakikat böyle gökcek destekçileri.
ankarayı ankara yapmışmış - 23.06.2013 00:13:41
sen dün geldin ankaraya herhalde kardeş. hacıbayramın orada 3-5 tane teruh yapıyı yıkınca mı ankara oldu. senin dediğin ankara neresi..? anakar ulus ve çevresi akşam altıdan sonra pisliğin rezilliğin hertürlü yasadışılığın kolgezdiğidiği yerler oldu. şehir içi trafik tam bir rezalet. bir metro biel bitiremedi. her seçim öncesi animasyonlar yaptırır. millete seyretttirir. hani kayaşa kadar , sinsana kadar metro nerede. ankarayı kendi şehri yaptı gökçek. bak bakalım evlatları şimdi koca koca iş adamalrı oldular. gökçek cehapelilere kızar ama onalrın yaşadığı zengin muhitlerini de çoks ever..
solo - 22.06.2013 23:48:24
angara istambul izmir.durum 2-1 cehape gibi.
Vatandaş - 22.06.2013 21:55:50
Sayın Gökçek doğru söylemiş.Bu ülke için çalışanlara nedense düşmanlık yapılıyor.Ankara'yı Ankara yapan birisine teşekkür etmek gerekirken yaptığımız vefasızlığa bakın !
.. - 22.06.2013 20:38:06
Melih bey sen artık çekil köşene
Tüm yorumlar için tıklayın...


 
 
 >