22.09.2014
Rota Haber
Güncel haber sitesi: haberpress
Son yıllarda internetin de yaygınlık kazanması ile kitle iletişim araçları hayatın içerisine yerleşmiş günlük hayatın bir parçası olmuştur. Bu araçlar insanların merak ettiği şeyler, dünyada ya da ülkesinde gerçekleşen olaylar hakkında daha çabuk bilgi sahibi olmasını ve iletişim kurmasını sağlamıştır.
Haberi Yazdır Email Gönder
27.03.2014 18:11   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Haber, güncel ve ilgi çekici olayların nesnel bir şekilde gerçeğe uygun olarak kitle iletişim araçları ile topluma aktarılmasıdır. Son yıllarda kitle iletişim araçlarının yaygınlaşması ile birlikte dünya genelinde gerçekleşen olaylardan insanlar anında haberdar olmaya başlamıştır. Özellikle televizyonun yaygınlaşması ile haber yayını yapan kanalların sayısı da artmıştır. Bu sayede insanlar her saat başı yayınlanan haberler vasıtasıyla gündemi takip etme olanağı bulmuştur. Televizyon dışında internet, radyo ve gazeteler aracılığı ile de gündemi takip edebilmek mümkündür.

Evlerinde internet kullanan kişiler gazeteye ücret ödemek istemiyorsa internet üzerinden google gibi arama motorlarına günlük gündemden başlıklar ve olaylarıokuyacakları herhangi bir gazete varsa onun adını yazarak internet sayfalarından da okuyabilirler. Kitle iletişim araçlarının tümünde haberlere yer verilmesinin yanı sıra önem arz eden anlık gelişen olaylar son dakika haberleri olarak televizyonda, internette ve radyoda yayınlanmaktadır.

İnternet üzerinden haber okumak istiyorsanız bu konuda hiç vakit kaybetmeden hemen adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Çünkü sizlere en güncel siyasethaberleri ile hemen karşılaşmanız konusunda sıkı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Gün içerisinde meydana gelen ya da merakla beklediğiniz son dakika haberleri ve gelişmeleri ile ilgili de bilgi sahibi olmak için haber sitemizin tam bir biçilmiş kaftan olduğunu söylemek istiyoruz.

Müdavimi olduğunuz ve okumaktan keyif aldığınız köşe yazarları internet sitemiz içerisinde yer almaktadır. Eğer online platformdan onları okumak istiyorsanız asla başka bir yere gitmeye  ihtiyaç duymayacağınızı da belirtmek isteriz. Bakıldığında sizlere bu alanda günün gazete manşetleri seçeneğini sunan yegane site olduğumuzu da yeri gelmişken hatırlatalım.

Her gün binlerce kullanıcının ziyaret ettiği haber portalımız sizlere en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. En güncel Spor haberleri, en güncel ekonomi haberleri,  en güncel magazin haberleri ve en güncel haberler okumak için siz de kendinize müptelası olacağınız bir durak arıyorsanız sadece bir kere sayfamızı ziyaret etmenizin bunun için yeterli olacağını belirtir, iyi günler dileriz.

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar