16.09.2014
Rota Haber
Güneşi Beklerken 11. bölüm 1.2. 3.fragmanı izle - Kanal D dizi izle
Güneşi Beklerken 11. bölüm 1.2.3.fragmanı izle - Kanal D dizi izle.Güneşi Beklerken 11. yeni bölüm fragmanı izle - dizi izle.Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşi Beklerken 11. bölüm fragmanları yayınlandı. Dört gözle merak edilen Güneşi Beklerken 11. bölümde neler olacak ? İşte Güneşi Beklerken 11. bölümü izle
Haberi Yazdır Email Gönder
08.09.2013 13:50   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Güneşi Beklerken 11. bölüm 1.2.3.fragmanı izle.Güneşi Beklerken 11. yeni bölüm fragmanı izle  dizi izle. Güneşi Beklerken 11. bölüm 1.fragmanı izle - dizi izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşi Beklerken 11. bölüm fragmanları yayınlandı. Dört gözle merak edilen Güneşi Beklerken 10. bölümde neler olacak ? İşte Güneşi Beklerken 11. bölümü izle

Güneşi beklerken 11. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Güneşi beklerken 11. bölüm 2.fragmanı izlemek için tıklayınız

Güneşi beklerken 11. bölüm 3. fragmanı izlemek için tıklayınız

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Cihan’ın Zeynep’in beden eğitimi hocası olduğunu öğrenen Demet, Gölyazı’na dönmeye karar veriyor.

Güneşi beklerken 11. bölümde neler yaşanacak ?

Okulda büyük değişim rüzgarları yaşanmaktadır. Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçirmiştir. Bütün ayrıcalıkları elinden alınan Kerem de bu duruma kısa sürede uyum sağlamış görünmektedir. Üstelik Cihan Hoca’nın baskısı sonucu okulun basketbol takımına da girmiştir. Zeynep’le Kerem’in arası da düzelmiştir. Kerem’deki bu değişim Zeynep’in de çok hoşuna gider. Ancak taktik değiştiren Kerem’in aklında bambaşka planlar vardır. Melis’e açılmaya karar veren Barış ise açık hava sinemasına iki kişilik bilet alır. Ancak sinema teklifi şanssız bir ana denk gelir. Reddedildiğini düşünen Barış’ın biletlerini Kerem alır. Duyduğu konuşmaları yanlış yorumlayan Yağmur’un Zeynep’i gaza getirir. Romantik hayallere kapılan Zeynep de Barış’ın sinemaya kendisini götüreceğini düşünür. Demet’in iş yerine bir telefon gelir ve beden eğitimi hocasının kendisi ile görüşmek istediği bildirilir. İşten izin alan Demet okula gider. Ancak orada gördükleri karşısında şoka girer. Jale’nin neden yalan söylediğini bir türlü anlayamayan Demet, Gölyazı’na dönmeye karar verir. Bavullar hazırlanmış annesinin kararını öğrenen Zeynep ise okulunu bırakmak istemez. Ancak annesinin tepkisinden korkan Zeynep, geri dönüş kararını kabul etmek zorunda kalır. Okula arkadaşları ile vedalaşamaya gelen Zeynep, ayrılık haberi ile herkesi şaşırtır, özellikle de Kerem’i. Bunu hiç beklemeyen Kerem, Zeynep’e engel olmak için ona hiç ummadığı bir şey açıklar. Cihan ile karşılaşan Demet, onunla konuşunca aslında ne kızı olduğundan ne de Zeynep’in kim olduğundan haberi olmadığını anlar ve hesap sormak üzere Jale’ye gider.

Yayın Tarihi : 10 Eylül Salı/2013 Yayın Saati :20.00

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
 
Reklamlar