18.09.2014
Rota Haber
Güneşi Beklerken 27. bölüm tek part izle - Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle
Güneşi Beklerken 27. bölüm tek part izle - Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle.Merakla beklenen bölümde Kerem ve Zeynp aşkı başlamadan bitti mi ? Güneşi Beklerken yeni bölümü ve Güneşi Beklerken 27. bölüm tek part izle - Kanal D dizi izle (Kerem ve Zeynep ayrılacak mı ?) tıkla izle.
Haberi Yazdır Email Gönder
06.01.2014 15:56   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


Güneşi Beklerken 27. bölüm tek part izle - Güneşi Beklerken 28. bölüm fragmanı izle.Kerem ve Zeynp aşkı başlamadan bitti mi ? Güneşi Beklerken yeni bölümü ve Güneşi Beklerken 27. bölüm tek part izle - Kanal D dizi izle (Kerem ve Zeynep ayrılacak mı ?) tıkla izle.

Güneşi Beklerken 27. bölüm izle - TIKLA


Güneşi Beklerken 27. bölümde Kerem ve Zeynep yeni yıla mutlu olarak uyandı artık birlikte olmaları için hiç bir engel yoktu. Fakat Barış'ın Zeynep'e olan aşkı onu sarhoş etti ve henüz Kerem ve Zeynep'in yakılanmaşını bilmediği için hiç bir şey olmamış gibi davrandı. Melis ise Kerem olan aşkını anlatmaya devam etti. Kerem ise bu durumdan vazgeçmek istiyordu.

Kerem ve Zeynep arasındaki büyük aşk devam edecek gibi gözükmüyor. Bir taraftan Barış diğer taraftan Melis bu aşkı engelleyecek gizi gözüküyor. Güneşi Beklerken 27. bölümde tüm yaşananlar burada. Merakla beklenen Güneşi Beklerken 27. bölüm izlemek için tıklayınız.İşte merakla beklenen Güneşi Beklerken 27. bölümü ve tüm yaşananlar...

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (569) kişi katıldı
 
 
Reklamlar