01.03.2015
Rota Haber

Hazal Kaya neden ayrıldı?

 
Hazal Kaya neden ayrıldı?

'İkinci sayfa' programına katılan Hazal Kaya'ın set arkadaşı Ahu Sungur, Hazal hakkında son dönemde ortaya atılan iddiaları yanıtladı.

Haberi Yazdır Email Gönder
02.10.2012 13:15   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu

'Adını Feriha Koydum' dizisi oyuncularından Ahu Sungur, Kanaltürk'te yayınlanan 'İkinci Sayfa' programına konuk oldu. Hazal Kaya'nın diziden ayrılmasına da değinen Sungur, 'Hazal Kaya mutsuzdu. Bunun nedenini ona sormadım ama mutsuzdu' dedi.

Ahu Sungur konuşmasına şu şekilde devam etti:

Hazal'ı severim, Hazal çok akıllı ve zekidir. İnşallah  8-9 sene sonra hayata daha farklı pencereden bakacak. Bu işe başladığımda gözlerinin içine bakarak oynadığım Hazal'ı çok sevdim ve hep öyle baksın. Ona kırıldım ama nedeni bana kalsın.

Ayşegül Çidamlı'nın hazal hakkındaki iddiaları'nın sorulması üzerine Ahu Sungur:

Ayşegül Abla, hiçbir zaman durduk yere Hazal şöyledir böyledir diye yazmadı. Bir saldırı oldu o yüzden yazdı. Belki de bu yüzden kırgınız Hazal'a. Hazal çıkıp fanlarına diziden kendi kararımla başkabir diziye gittim deseydi bu saldırılar olmayacaktı.

İnsanlar iki aydır 'Hazal bu işten çıkarılmış haberi yokken siz ne biçim arkadaşsınız' diyerek ağır ithamlarda bulundular. Çok fazla hakaret vardı. Bizim isteğimiz Hazal'ın fanlarına bir açıklama yaparak bu ağır ithamları
durdurmasıydı.

 
 
 
 
 
 
 


  Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
  Bu habere 4 yorum yapılmıştır
bahadır - 02.10.2012 15:02:51
bu dizi 3. sezon hazalla bile gitmezdi.ayrıca hazalın zekasına ve entellektüelitesini taktir ettim.bu durumu görmüş kendini geliştirmek için başka rol kabul etmiş afferin.
ayşe yay - 02.10.2012 14:49:42
ayy baydılar bu kendilerini başrol sanan 45 yaş üstüü kadınlar yaaaa yaakardeşim bırakın kızı işini yapsın o sizin kızınız yaşındaaaa 2 yıldır hazla mal kayamak şekerdii şimdii hazaldan götüsü yok bu kaadrda iftira olmazkii sizlerii sayıylamı gönderiyorlar bizlere madem hazalın fanlarıı hakaretine magruz kaldınız hadin şimdii ne ok yiyeceksiniz hazalın fanalrıı sizi bogmaya gelir hahhahaha gündemde kalamk için kendinizi rezil ediyorsunuzzzz hazal o dizide tabikide mutsuzduu çagatayla yan yana gelemisn diye abbargo koymuşsunuzz kızzın bir resmii bile yok cacayla biz onalrıı yan yana görmek ist
çok güzel - 02.10.2012 14:23:15
düşmanı bol olur
ahmet - 02.10.2012 14:11:38
hazal kaya kendi isteğiyle çıkmış yada çıkmamış o yoksa diziyi final yapacaktınız. 40 yaş üstü bayanları hazalla problemi ne... 
 
 
Reklamlar
 
iscialimi.net
TermalYurdu
DirektSahibi
amirler.net
yenialanya
ozeregli
memurlarnet.biz
perdesaticilari.com
kozandiyari.com
haber-24.com
ecyad.com.tr
haberinsuyu.com