19.09.2014
Rota Haber
HTC One fiyatı ne kadar arttı ? HTC One özellikleri neler ?
HTC One fiyatı ne kadar arttı ? HTC One ne kadar ?. HTC One'ın fiyatı 25 dolar arttı.HTC One özellikleri neler ?
Haberi Yazdır Email Gönder
05.06.2013 16:37   Normal Yazı Boyutu Orta Yazı Boyutu Büyük Yazı Boyutu
 


HTC One fiyatı ne kadar arttı ? HTC One ne kadar ?. HTC One özellikleri neler ? HTC One'ın fiyatı 25 dolar arttı.Bir telefonun piyasaya sürüldükten belli bir süre sonra fiyat değişikliğine gitmesi oldukça doğaldır. Ancak bunun anlamı genelde indirime gitmek demektir. Ancak HTC firması bunun tam tersini yaptı ve 25 $ fiyat artışı yaparak HTC One'ın fiyatını 599,99 $ zam yaptı.

Şirket HTC Mağazalarında amiral gemisi HTC One'ı satışa sunarken sınırlı bir süre fiyatlandırma yaptığını açıklamamıştı. Ancak Nexus deneyimi ile saf Androidli HTC One, 599,99 $ fiyat etiketi ile 26 Haziran tarihinde Google Play'de satışa sunulacak. Şirket iki model arasında fiyat farkı olmasını istemediği için böyle bir fiyat artışına gitmiş olabilir.


Saf Androidli HTC One bu fiyata Google Play'de yayınlanmadan önce fiyat arışı yapmış olabilir. Tabii ki bunlar bizim varsayımlarımız. Peki sizce HTC neden 25 dolar gibi bir fiyat artışına gitmiş olabilir?

 
 
 
 
 
 
 
 


    Ad Soyad
    Mesajınız
 
Dikkat: Yazılan yorumlardan yazanları sorumludur. Rotahaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Adli merciler yorum yazanların IP numaralarını istediğinde yasa gereği vermek durumundayız.
 
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır...
 
 
18.09.2014
 

Abdullah Gül parti kursa destekler misiniz ?


Ankete (11492) kişi katıldı
 
 
Reklamlar